Víkend č. 5

Další
Předchozí Další

Lídr tabulky ztrácí

Po šňůře sedmi vítězných zápasů v řadě se poněkud zadrhl parní válec jménem Hokejka B. Po těsné prohře s Vyprahlem v 8. kole nestačil lídr tabulky tento víkend ani na štiku letošní sezony, nováčka Los Diablos. Ve šlágru kola držela Hokejka naději na body dvě třetiny, pak za stavu 1:2 skončila gólová střela jen na horní tyčce Lehnerovy branky, prakticky vzápětí se Diablos podařilo náskok zvýšit a ve zbytku zápasu už měli výsledek zcela pod kontrolou.
Hokejka se přesto udržela ve vedení, ale její náskok se smrskl na jediný bod. A nemusel být žádný, kdyby Vyprahlo nezaváhalo s utkání se Snad to přežijou a nenechalo si od předposledního týmu tabulky krátce před koncem vzít vítězství. Zápas sice opět zpestřila "boxerská vložka", jinak se ale hrálo celkem slušně (poměr vyloučených 3:3). Vyprahlo přepustilo druhou příčku Diablos, což byla jedna z mála změn v jinak poměrně vyrovnané tabulce. O příčku výš se ještě posunula Elektrotechnika, která prolomila defenzivu Zeleného údolí až čtyřmi góly v poslední třetině, a Mělník, jenž v přímém souboji o osmý flek přehrál Kolín. Za zmínku stojí ještě přerušení čtyřzápasové vítězné série Titanu. Fotbalovým výsledkem 1:0 se o to postaral favorizovaný Ekonom.