Kravička

Ohlédnutí za hracím víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 2

Další
Předchozí Další

Překvapení v čele tabulky


Překvapivého lídra má po čtyřech odehraných kolech II. pražská liga. Na čele se s plným bodovým ziskem usadil nováček Los Diablos. V sobotu si s námahou poradil s Titanem, zato v neděli po rozpačité první třetině rozstřílel nebohý Kolín. Bez ztráty je i druhé béčko Hokejky, které kráčí ve šlépějích svého A-týmu, jenž loni rovněž patřil ke špičce II. ligy. Hokejka nejprve v sobotu zdolala nedisciplinovaný Mělník (14 vyloučených!) a v neděli otočila zápas se silným Ekonomem, který tak přišel o první body v sezóně a klesl až za nás na čtvrtou příčku.
Za zmínku stojí i totální víkendový propadák Vyprahla. Tým, který byl po prvním hracím víkendu beze ztráty v čelní skupině, se v sobotu nechal po vítězné první třenině (2:0) totálně přehrát slabým Kolínem (14:46 na střely, Kolín dal pět branek v početní převaze!!!) a o den později dokonce proti Mělníku vůbec nenastoupil. Že by stopy katastrofálního vyprahláckého jara?
Kolín se touto výhrou odpoutal ode dna tabulky a stejně jako Snad to přežijou v neděli se Zeleným údolím získal první body v sezóně. Právě Zelené údolí a Titan, oba naši víkendoví soupeři, jsou posledními týmy, které mají na svém bodovém kontě stále nulu. Titan doplácí na špatnou obranu (19 obdržených gólů, nejvíc ze všech), Údolí naopak na katastrofální produktivitu útoku (pouhé čtyři vstřelené branky, tedy v průměru jedna na zápas), což je ale u tohoto týmu ostatně už tradice.


Petr Kučera #1

Výsledky
3. kolo
Cows - Údolí
2 : 1
Ekonom - T.H.C.
3 : 1
Elektrotechnika - STP
2 : 1
Hokejka B - Mělník
3 : 1
Los Diablos - Titan
4 : 2
Vyprahlo - Kolín
3 : 7

4. kolo
Ekonom - Hokejka B
3 : 4
Elektrotechnika - T.H.C.
3 : 5
Kolín - Los Diablos
0 : 8
Mělník - Vyprahlo
5 : 0
STP - Údolí
3 : 1
Titan - Cows
2 : 5