Víkend č. 16

Další
Předchozí Další

Druhý mečbol Diablos

Ani po tomto víkendu nemá II. pražská hokejbalová liga jistého postupujícího do play off. Los Diablos totiž jakoby se přestalo líbit v čele tabulky. Odmítli i druhý nabízený mečbol a v neděli prohráli s Ekonomem Devils 1:4. Pokud to byla generálka na play off, tak asi poraženým přibyly vrásky. Za současného postavení v tabulce by se totiž právě s Ekonomem utkali o finále. V posledním zápase evidentně tahali za kratší konec. Jediný gól vstřelili v početní výhodě, ale o vítězi nebylo pochyb.
Také druhý zápas byl možnou generálkou na play off a také v něm prohrál tabulkově silnější soupeř. Hokejka B od nás dostala tři góly v první třetině a pak se už jen zoufale snažila o korekci výsledku. Prohra znamenala výměnu pozic v tabulce.
První čtveřice se těmito výsledky ještě více vyrovnala, a protože se týmy na pátém a šestém místě ve vzájemném duelu rozešly smírně, opět o chloupek poodskočila. Teď už může do hry vstoupit i taktizování: s dosud čtvrtým Ekonomem výrazně posíleným pro závěr ligy o hokejisty totiž nikdo ze zbylé trojice nechce hrát...
Ve skupině o záchranu se nedařilo vedoucím týmům. V obou případech přitom rozhodla o výsledku už první třetina. Kolín v ní Titanu nasázel tři góly, Mělník THC dokonce ještě o dva více. Odstup vítězů od čela skupiny se tím snížil, ale především v případě Kolína už asi bude pozdě honit bycha.