Kravička

Ohlédnutí za hracím víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 15

Další
Předchozí Další

Diablos si musí počkat


Prvním týmem, který mohl mít jistou účast v play off naší ligy, se o víkendu mohli stát Los Diablos. Po překvapivě drtivé porážce s námi si ale musí na jistotu ještě minimálně týden počkat. Přesto nikdo nepochybuje, že právě Diablos a s nimi i druhá Hokejka, která posílena o gólmana prvního týmu Dobroruku s přehledem udolala nebezpečnou Elektrotechniku, si účast mezi čtyřmi vyvolenými v dohledné době zajistí.
Také boj o zbylé dvě příčky se postupně vyjasňuje. Nám pomohly celkem nečekané, ale o to cennější dva body získané nad Diablos, Ekonom si zase pohlídal výhru nad Vyprahlem, když o výsledku zápasu rozhodli "hokejisté" Netík a Toma. Vyprahlu se sice podařilo ve druhé třetině dorovnat třígólové manko z první části, ale pak už hrál prim favorit. Bodové ztráty celků na pátém a šestém místě zvýšily odstup vedoucí čtveřice na sedm bod. To sice ještě zdaleka nestačí k jistotě, nicméně je to velmi nadějný náskok.
Z utkání skupiny o udržení zaujala jen nečekaná prohra Titanu s Mělníkem. Ani ta nicméně neotřásla vedením poražených v tabulce zachraňujících se celků.


Petr Kučera #1

Výsledky
25. kolo
Cows - Los Diablos
7 : 1
Ekonom - Vyprahlo
6 : 3
Hokejka B - Elektrotechnika
5 : 1
Kolín - Údolí
4 : 1
Mělník - Titan
6 : 2
T.H.C. - STP
5 : 0