Kravička

Ohlédnutí za hracím víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 14

Další
Předchozí Další

Naděje Elektrotechniky žije


Už už se zdálo, že vedoucí čtyřka potvrdí i v dalším kole svůj brejk od zbylých dvou aktérů horní šestky a přidá k už tak slušnému náskoku další dva body. Ale nestalo se. Zatímco my jsme svou roli favorita v utkání s Vyprahlem byť klopotně potvrdili, Ekonom zvládl v duelu s Elektrotechnikou jen první třetinu. Ve druhé soupeř skóre vyrovnal a ve třetí už dokonce nečekaně jasně dominoval. Na konečné výhře 7:3 se podepsala především skvělá produktivita při hře v početní výhodě. Z pěti vyloučených Ekonomů Elektrotechnika hned čtyřikrát trestala gólem. To je varovný signál i pro nás, nejčastěji vylučovaný celek ligy.
Náskok čtvrtého Ekobnomu před pátou Elektrotechnikou se tak ztenčil na pět bodů, což se dá. Výsledek nahrál do karet nám, protože se nám podařilo poodskočit Ekonomům na tři body. To ale nic neznamená, nejtěžší dva soupeře v prvním kole nadstavby máme teprv před sebou. Oba vedoucí celky v tomto kole změřily své síly. Byl to dlouho nerozhodný duel brankářů, který v samém závěru rozhodla využitá přesilovka vedoucích Los Diablos. Hokejce nepomohla ani mírná střelecká převaha, na gólmana Lehnera totiž nevyzrála.
V boji o záchranu posílil své naděje Titan, který si výhrou nad THC Praha udržel sedmou příčku a navíc se svému největšímu sokovi vzdálil už na čtyři body.


Petr Kučera #1

Výsledky
24. kolo
Elektrotechnika - Ekonom
7 : 3
Hokejka B - Los Diablos
0 : 1
STP - Kolín
0 : 5
Titan - T.H.C.
2 : 1
Údolí - Mělník
3 : 6
Vyprahlo - Cows
1 : 3