Kravička

Ohlédnutí za hracím víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 13

Další
Předchozí Další

Čtyřka pomalu uniká


S mírným zpožděním (sorry), ale přece je tu ohlédnutí za prvním nadstavbovým kolem II. pražské hokejbalové ligy. Nic převratného se v něm ani neudálo. Pouze vedoucí čtveřice si opět o krůček přiblížila play off.
Náš boj o třetí příčku tabulky s notně posíleným Ekonomem sice skočil ztrátou bodu pro oba týmy, ale ani jeden z dvojice mužstev, které zatím po play off nesahají, toho nedokázal využít. Elektrotechnika nedokázala ničím překvapit vedoucí Los Diablos a teprve dvěma góly v poslední třetině alespoň uhrála přijatelný výsledek 2:4. Vyprahlo se na zápas s béčkem Hokejky sice sešlo na poměry z poslední doby v nebývale vysokém počtu a vyvrátilo spekulace o možném rozpadu a vyloučení ze soutěže, ale to bylo asi tak vše, co dokázalo. Na branku soupeře vyslalo za zápas jen šest střel, což bylo téměř dvakrát méně, než kolik mělo vyloučených. Hokejka tři přesilovky využila a i díky tomu v pohodě kralovala s výsledkem 5:0.
Ani v zápasech skupiny o udržení se favorité zaskočit nenechali. Zelené údolí sice vedlo nad THC brankou Jakše, od té chvíle ale už dávali góly jen domácí. Titan přišel ke svým dvěma bodům úplně bez boje a Mělník jasnou výhrou v "derby venkovanů" s Kolínem odskočil soupeřům už na pět bodů. Ani to ale na záchranu nejspíš stačit nebude.


Petr Kučera #1

Výsledky
23. kolo
Cows - Ekonom
3 : 3
Hokejka B - Vyprahlo
5 : 0
Los Diablos - Elektrotechnika
4 : 2
Mělník - Kolín
6 : 1
T.H.C. - Údolí
5 : 1
Titan - STP
5 : 0