Kravička

Ohlédnutí za hracím víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 11

Další
Předchozí Další

Černoch v Elektrotechnice


To se nám to hokejbalové jaro pěkně rozjelo! Minulý víkend byli vyloučeni hráči Snad to přežijou, protože se nějak přestali scházet na zápasy, tento víkend si pro změnu uřízla pořádnou ostudu Elektrotechnika. Zápas se Zeleným údolím sice proměnila v exhibici (výsledek na hřišti 11:2), jenže radost ze dvou důležitých bodů dlouho nevydržela. Ukázalo se totiž, že Elektrotechnici do utkání nasadili novou "posilu", která ale neměla ten správný registrační průkaz. Prostě a jasně se v honbě za postupem do horní šestky neštítili nasadit na registračku svého hráče "černocha". Utkání bylo okamžitě kontumováno na 0:5 a celá věc bude mít zřejmě i další dohru na disciplinárce.
V této souvislosti bych přece jen rád připomněl (i když se to některým spoluhráčům z týmu možná nebude líbit), že po našem posledním zápase s Elektrotechnikou minulý týden, které jsme jasně vyhráli, což některé hvězdy soupeře psychicky lehce neunesly, za poměrně záhadných okolností zmizely ze stolku rozhodčích naše registračky. Prý nemám nikoho obviňovat bez důkazů, jenže jak je vidět, hoši z Eletrotechniky jsou schopní lecčehos...
Ale zpět k hokejbalu, respektivě k právě odehranému víkendu. Ve šlágru kola, utkání dvou lídrů tabulky, prokázala momentálně lepší formu Hokejka. Ve vyrovnaném zápase prokázala lepší střeleckou efektivitu a i díky brance ve vlastním oslabení se výhrou 4:1 posunula do čela.
V souboji o první šestku nahrála kontumace Elektrotechniky do karet Titanu a Vyprahlu. Stále se lepšící Titáni si "vyšlápli" na Ekonomy a dva překvapivé body za výhru 3:1 je posunuly zase o krůček blíž k vytouženému postupu do hry o play off. Vyprahlo už je díky selhání Elektrotechniky "tam". O posledním volném místě v horní šestce se rozhodne zřejmě v sobotu ve vzájemném duelu Titanu s Elektrotechnikou. Titanu stačí při remíze 3:3 v prvním utkání i plichta. Pokud prohraje, bude muset v neděli bezpodmínečně udolat THC a ještě spoléhat na pomoc Kolína.
A ještě jedna poznámka na závěr: k rozhodčím se na stránkách obvykle raději nevyjadřujeme. Ono to jaksi nedělá dobrotu... Nicméně mi to nedá, abych v tomto případě neudělal výjimku a neposlal vzkaz mladým pánům Pálovi a Hájkovi, kteří řídili sobotní duely v Malešicích: pokud se bojíte odpískat i ty nejočividnější fauly, případně je dokonce ani nerozpoznáte, ač se dějí přímo před vašima očima, snad byste se měli o víkendech věnovat činnosti jakékoli, leč jiné!


Petr Kučera #1

Výsledky
20. kolo
Elektrotechnika - Údolí
0 : 5
Hokejka B - Los Diablos
4 : 1
Mělník - Kolín
2 : 2
STP - Vyprahlo
0 : 5
T.H.C. - Cows
2 : 2
Titan - Ekonom
3 : 1