Kravička

Ohlédnutí za hracím víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 10

Další
Předchozí Další

Nepřežili to...


Do konce letošního ročníku II. pražské ligy sice chybí ještě tři kola základní části plus celá nadstavba, přesto už známe jednoho jistého sestupujícího. Stal se jím celek Snad to přežijou a to z moci úřední. Přežijou se totiž zřejmě nedokázali včas probudit ze zimního spánku. Na sobotní první jarní duel s Hokejkou dorazili v tak chabém počtu, že nemohli ani nastoupit. A v neděli to ještě vylepšili, protože k zápasu s Kolínem přišel podle neověřených informací jen jeden borec. To se i rozhodčím zdálo poněkud málo, následovala druhá kontumace v řadě, celkově v sezóně už třetí a tak ranaře už do konce sezóny na hřišti neuvidíme.
Situaci na konci tabulky jejich vyloučení nicméně neovlivní. Beztak byli předposlední, s minimální šancí na záchranu. Co to ale nesporně ovlivní, je boj o horní šestku. Ten se o prvním jarním víkendu notně přiostřil, jelikož Elektrotechnika ani Vyprahlo bodovat nedokázaly a zezdadu se na ně plným čtyřbodovým ziskem z duelů s outsidery dotáhl Titan. Týmy na pátém až sedmém místě mají mezi sebou tři kola před koncem jen dvoubodový odstup.
Za této situace bude důležitý každý bodík. A protože Vyprahlo jako jediné z trojice bojující o postup nehrálo odvetu s Přežijou, jehož výsledky se teď kontumují automaticky, má vlastně bezpracné dva body k dobru. A že to jdou body zlaté, to musí být hráčům Vyprahla po víkendové produkci (a hlavně hráčské účasti) jasné. Z tohoto pohledu se jeví účast Titanu v horní šestce jako pouze dočasná, protože mají v posledních kolech jasně nejhorší los: Ekonom, Elektrotechniku (tento zápas může rozhodnout) a T.H.C.
Účast v bojích o play off mají stoprocentně zajištěnou hráči Los Diablos, Hokejky B a také my. Naopak záchranářským pracím se nevyhnou mimopražské týmy Mělníka a Kolína a také veteráni ze Zeleného údolí.


Petr Kučera #1

Výsledky
18. kolo
Ekonom - Cows
8 : 4
Elektrotechnika - Los Diablos
1 : 5
Kolín - Titan
0 : 0
Mělník - Údolí
4 : 7
STP - Hokejka B
0 : 5
T.H.C. - Vyprahlo
7 : 1

19. kolo
Cows - Elektrotechnika
10 : 0
Kolín - STP
5 : 0
Los Diablos - T.H.C.
2 : 1
Titan - Mělník
2 : 0
Údolí - Ekonom
1 : 4
Vyprahlo - Hokejka B
0 : 5