Kravička

Ohlédnutí za hracím víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
 

Víkend č. 1

Další
Předchozí Další

Jak vypadal první hrací víkend?


Pěkně na třetiny nám první hrací víkend nového ročníku II. pražské ligy rozsekal tabulku účastníků. Čtyři týmy neztratily ani bod, čtyři naopak žádný nezískaly a čtyři mají padesátiprocentní úspěšnost.
Nejsuverénněji vstoupili do soutěže Ekonomové. Jejich plný počet bodů je o to cennější, že dva jdou na vrub spolufavorita Elektrotechniky. Čtveřici premiantů dál tvoří ambiciozně se tvářící béčko Hokejky, další nováček Los Diablos a Vyprahlo, které v duelu se Zeleným údolím uhájilo první čisté konto v ročníku a pak přestřílelo Titan.
Za zatím největší překvapení je možné označit dvě výhry Los Diablos. Loni třetí tým 3. pražské ligy se spoléhá na tuhou obranu a výborného brankáře, což kromě nás v sobotu zaskočilo v neděli i rutinéry ze Zeleného údolí. Aspirantem na označení "překvapení víkendu č. 2" je výhra loni slabého Mělníka nad exprvoligovým THC.
Na chvostu tabulky se poměrně v souladu s očekáváními zatím ocitly bez bodu vršovický Titan, Zelené údolí, Kolín a tak trochu nečekaně (alespoň po výborném loňském jaru) i Snad to přežijou. Díky debaklu s námi se Přežijou dokonce propadli s jasně nejhorším skóre až na samé dno.


Petr Kučera #1

Výsledky
1. kolo
Ekonom - STP
3 : 1
Elektrotechnika - Mělník
6 : 3
Hokejka B - Titan
5 : 3
Los Diablos - Cows
3 : 2
T.H.C. - Kolín
4 : 1
Vyprahlo - Údolí
2 : 0

2. kolo
Ekonom - Elektrotechnika
7 : 4
Kolín - Hokejka B
1 : 4
Mělník - T.H.C.
8 : 6
STP - Cows
2 : 11
Titan - Vyprahlo
4 : 5
Údolí - Los Diablos
2 : 3