Kravička

Hell Benders Cup 2003

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Eric Cartman Kyle Broflovski Kenny McCormick Stan Marsh

Celkově 8.místo
Turnaj se hrál 2x12 min. čistého času. V neděli okolo 12:00 proběhly dovednostní soutěže. Týmy byly rozděleny do dvou skupin.

Rozdělení do skupin

"A" "B"
Ekonom Devils HC Pštrosi Benešov
Goblins Rafani
HBC Reges Praha SHM Hell Benders
Malvazinky Devils South Park Cows

Zápasy na turnaji

Datum Domácí Hosté Výsledek Typ

Seřadit podle data - vzestupně
Seřadit podle data - sestupně

Seřadit podle 'domácích' - vzestupně
Seřadit podle 'domácích' - sestupně

Seřadit podle 'hostů' - vzestupně
Seřadit podle 'hostů' - sestupně

 

Seřadit podle typu - vzestupně
Seřadit podle typu - sestupně

21.6.2003
10:00
Rafani South Park Cows 2 : 2 Remíza
21.6.2003
15:00
SHM Hell Benders South Park Cows 1 : 1 Remíza
21.6.2003
17:00
South Park Cows HC Pštrosi Benešov 1 : 4 Prohra
22.6.2003
9:00
South Park Cows Goblins 1 : 3 Prohra
22.6.2003
13:00
Rafani South Park Cows 4 : 1 Prohra

Výhra - výhra Remíza - remíza Prohra - prohra

Zhodnocení turnaje a referáty z utkání
Na turnaji jsme obhajovali 4. místo z minulého ročníku. Poprvé za nás nastoupily posily pro příští sezónu - Tomáš Dürrhammer, Štěpán Floriš a Bohuslav Marek. Jako volné hráče jsme měli Jana Střesku z extraligového Ústí a Filipa Tesaříka z HBK Jokers.

Zápas první Rafani - V prvním utkání jsme narazili na opětovně složený tým Rafanů, který v době své největší slávy hrával regionální soutěž. My jsme měli přesně 15 hráčů, a tak jsme mohli hrát na tři kompletní pětky. To se pozitivně promítlo do našeho nasazení. Byli jsme důrazní a hráli jsme velmi dobře. V šesté a v osmé minutě jsme se ale dopustili dvou chyb a obě náš soupeř potrestal. Nejprve se trefil Roman Vondráček a potom Zbyněk Sýkora. Nic jsme nevzdali, o poločase jsme promíchali útočné řady a výsledkem bylo snížení na 1 : 2 hned v první minutě druhé půlky zásluhou Tomáše Dürrhammera. Ve třetí minutě využil situaci dva na jednoho ke vstřelení vyrovnávající branky Lukáš Vrkoč. Protože Petr Kučera chytal v tomto utkání dobře a my jsme se již nedopustili žádné chyby skončil zápas zaslouženou remízou.
Zápas druhý SHM Hell Benders - Ve druhém utkání na turnaji jsme změřili síly s pořádajícími Hell Benders, se kterými jsme v dosavdních zápasech nezískali ani jeden bod. Oba týmy dobře bránily a tak se nelze divit, že v půlce byl stav stále 0 : 0. Ve třetí minutě druhé poloviny předvedli Benders pěknou rychlou akci na jeden dotyk na jejímž konci stál Miloslav Bureš, který se nezmýlil a poslal soupeře do vedení. Snažili jsme se vyrovnat, jenže se nám nedařilo střelecky. V desáté minutě jsme hráli oslabení, k balónku se dostal Jan Střeska, prošel s ním až za bránu Netopýrů, tam s míčkem zamíchal a zpoza brány vyrovnal. Ani my ani Benders jsme nechtěli riskovat ztrátu jednoho bodu, a tak i tento zápas skončil remízou.
Zápas třetí HC Pštrosi Benešov - V posledním sobotním zápase nám šlo o postup do play off. Kdybychom Pštrosy porazili, byli bychom tam. Jenže jsme nedokázali zopakovat výkony z předchozích dvou klání a prohráli jsme. Ale postupně. Ze začátku to vypadalo slibně, to když ve čtvrté minutě vstřelil první gól Tomáš Dürrhammer a nasměroval nás do semifinále. Jenže hned v zápětí Pštrosi vyrovnali zásluhou svého kapitána Jana Kocmaty, a tak první poločas skončil 1 : 1. Ve druhé polovině si v úvodu vybral slabší chvilku Petr Kučera a pustil nepříliš povedenou střelu Jana Kubáska za svá záda. V této chvíli už to bylo hop nebo trop, a tak jsem vrhli všechny síly do útoku. Jenže jsme opět ztroskotali na střelecké impotenci a navíc jsme ještě dvakrát inkasovali (6. Radek Kloboučník a 11. Dan Svoboda). Tato prohra nás odsoudila ke hraní v dolní čtyřce, tedy o páté místo.
Zápas čtvrtý Goblins - V neděli jsme se podruhé v historii střetli s Goblins a nebylo to utkání příliš povedené. Za prvé se nám nedostavili čtyři útočníci ze soboty, takže jsem mohli postavit jen dvě útočné a tři obranné řady. Za druhé nám nějak chyběla motivace a za třetí jsme dostávali vysloveně hloupé góly a dali jen jeden. Dvakrát prošel míček, který neletěl příliš rychle, Petru Kučerovi mezi betony a jeden gól jsme obdrželi v power play. Za nás se po hezké akci trefil Martin Sígl, jenže to bylo z naší strany asi tak všechno. Veškeré naše střelecké pokusy končily buď mimo branku nebo v jejím prostředku. Proto jsme prohráli a čekal nás zápas o poslední místo.
Zápas pátý Rafani - V duelu o poslední místo jsme narazili podruhé na turnaji na Rafany. Tentokrát jsme si ale těžce nechali utéct začátek, když jsme zásluhou Romana Vondráčka již ve třetí minutě prohrávali 2 : 0. Na nějaký zvrat nám chyběly síly. Sice jsme soupeře v první polovině přestříleli ale gól jsme nedali a naopak jsme ještě jeden dostali ve dvanácté minutě, kdy svůj hattrick dokončil Roman Vondráček. Ve druhé půlce jsme se zvedli a veškerá naše snaha se upnula k tomu, abychom vstřelili alespoň jednu branku. Ve čtvrté minutě jsme sice dostali další, v pořadí čtvrtou, ale také se trefil poprvé v dresu krav Štěpán Floriš - 1 : 4. Nikomu se až do konce nepodařilo ještě jednou rozvlnit síť a tak se skóre zastavilo na 4 : 1 v náš neprospěch.

Turnaj se Hell Benderům vysloveně povedl a za to jim patří velký dík. V neděli proběhly dovednostní soutěže - penalty hokejbal, nejrychlejší běžec, nejtvrdší střelec a nejpřesnější střelec. Námi nominovaní hráči ani jednu soutěž nevyhráli, ale také nebyli poslední :-). Za zmínku stojí dva výkony v těchto individuálních soutěžích a to tvrdost střely Dana Svobody ze Pštrosů, který svým výkonem 167 km/h předčil ostatní soupeře o více než 10 km/h a rychlost dalšího pštrosa - Jan Maršíček -, který udělil ostatním minimálně vteřinu na kolo.
Co se týká našeho vystoupení na turnaji, tak panuje velké zklamání. V silné sestavě jsme nedokázali vyhrát ani jedno utkání (a to i přesto, že první dva zápasy se nám hodně povedly a hráli jsme v nich velmi dobře) a skončili jsme na posledním místě!
Naším nejproduktivnějším hráčem byl Tomáš Dürrhammer (2 + 1), nejlepší střelec opět Tomáš Dürrhammer (2 góly), nejlepším nahrávačem byl Pavel Veverka (2 nahrávky), nejtrestanějším a zároveň nejvylučovanějším hráčem byl Robert Pillmann (9 trestných minut, 4 tresty).

Celkovým vítězem se stali hráči Malvazinek Devils, druzí skončil pořádající tým SHM Hell Benders a třetí HBC Malešice Reges.

Petr Sígl #27
Zápasy
Počet
5
Výher
0
Remíz
2
Proher
3
Nejvíce vstřelených
21.6.2003 10:00
Zápas - Rafani
2
Nejméně vstřelených
21.6.2003 15:00
Zápas - Benders
1
21.6.2003 17:00
Zápas - Pštrosi
1
22.6.2003 9:00
Zápas - Goblins
1
22.6.2003 13:00
Zápas - Rafani
1
Nejvíce obdržených
21.6.2003 17:00
Zápas - Pštrosi
4
22.6.2003 13:00
Zápas - Rafani
4
Nejméně obdržených
21.6.2003 15:00
Zápas - Benders
1