Český pohár 2004

Eric Cartman Kyle Broflovski Kenny McCormick Stan Marsh

Ve skupině - první kolo - 3.místo
Turnaj se hrál systémem 5 + 1. Do dalšího kola postupovali první dva týmy a ze všech skupin, dva týmy na třetích místech.

Zhodnocení turnaje a referáty z utkání
Turnaj se hrál opravdu ve velké zimě. Když píšu velké, tak tím myslím, že jsme byli zmrzlí na kost, přes páru, která nám vycházela z úst jsme pomalu neviděli a voda v láhvích nám během okamžiku zamrzla na led. Navíc jsme se nesešli vůbec v optimální sestavě, několik hráčů se nám bohužel dlouhodobě zranilo, no a ostatní absentéři se na nás prostě vykašlali. Ve skupině jsme měli dva týmy, které jsme vůbec neznali a silné Ďábly. Naděje na postup jsme si raději nedávali a nakonec jsme tedy nebyli příliš zklamaní ze třetího místa. Spíše jsme byli rádi, že jsme přežili a že už to máme za sebou...

Zápas první Křídla Bičíků - V tomto utkání jsme zaspali jednoznačně začátek, a tak jsme již ve čtvrté minutě prohrávali 2 : 0 (střelcem byl 2x Dufek). Pak jsme sice hru trochu vyrovnali, ale příliš jsme soupeřova gólmana neohrožovali, a tak jsme nedali za celé klání ani jeden gól. Naopak jsme ještě dvakrát inkasovali (Zápotocký, Horák) a zaslouženě prohráli.
Zápas druhý Jungle Fever Kladno B - Ve druhém zápase Českého poháru 2004 jsme narazili na poměrně mladý a běhavý tým Kladna. Zajímavostí byl náš tah posunout brankáře Petra Šroubka do první útočné řady, aby nás bylo alespoň o trochu více. Utkání to bylo vyrovnané, góly padaly až ve druhé půlce. Nejprve se za nás v čase 0:32 trefil po brejku Martin Veselý, za pět minut vyrovnal Roman Paiskr a v deváté minutě uzavřel gólový účet pohotovým usměrněním střílené nahrávky za záda brankáře Kladna Martin Sígl.
Zápas třetí Ďáblové Praha - Do posledního zápasu jsme vstupovali po skoro tříhodinové pauze a proti soupeři, kterého jsme nikdy na hřišti nepotkali. Celý zápas jsme byli horší a zkrátka neměli na to Ďábly porazit. Dostali jsme pět branek (Hrnčíř, Lehner, Kučák, Říha 2x) a dali jeden - zpoza modré čáry vymetl šibenici Pavel Veverka. Někteří z nás se nechávali vyvádět z míry namyšlenými řečmi a gesty soupeřových hráčů, a tak jsme obdrželi více trestů než v předchozích zápasech na turnaji.

Naším nejproduktivnějším hráčem byl Jaroslav Špaček (0 + 2), nejlepší střelec Martin Veselý, Martin Sígl a Pavel Veverka (1 gól), nejlepším nahrávačem byl Jaroslav Špaček (2 nahrávky), nejtrestanějším hráčem Robert Pillmann (19 trestných minut) a nejvylučovanějším se stal Martin Sígl (8 trestů).

Vítězem naší skupiny se stal tým Ďáblů Praha, druhé místo patřilo Křídlům Bičiků a třetí jsme byli my.