Kravička

Doplňující článek

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace

Po roce opět do Týna


Probíhající sezona sice teprve pomalu spěje ke své ejakulaci (pro méně sečtělé - vyvrcholení), my ale už musíme myslet i na sezonu příští. Teď sice ještě nevíme, kterou ligu budeme hrát - druhou? Nebo snad dokonce první? Ale pokud se nestane nějaká nepředvídatelná katastrofa, něco hrát budeme určitě. A na to se bude třeba pořádně soustředit.
A tak po loňském velkém úspěchu týdenního letního soustředění v Týně nad Vltavou by si všechny kravičky měly zapsat do diářů další týdenní letní soustředění v Týně nad Vltavou. Akce je naplánována v tradičním termínu přelomu letních měsíců, konkrétně od soboty 31. 7. do soboty 7. 8.
Ti, co byli loni, už vědí, co je čeká, pro ostatní pár základních info: ubytování bude zajištěno v areálu učiliště v Hněvkovicích (4 km od Týna). Pokoje jsou velmi slušné, strava chutná a zázemí naprosto vyhovující: nohejbálek, volejbálek, fotbálek i tenis přímo v areálu. Předběžně máme zamluveno 12 míst. Cena oproti loňsku mírně podražila, ale i tak je 280 korun za den s plnou penzí (130+150) velmi přijatelné.
S místními hokejbalisty Týna bude jako loni dojednán týdenní pronájem jejich hřiště k dvoufázovým tréninkům. Povrch je sice trochu hrbolatý a rozměry menší, ale pro přípravu je to zcela vyhovující a navíc se vším zázemím včetně prostorné šatny, a to za velmi rozumnou cenu.
Možnost zúčastnit se našeho soustředění jsem předběžně nabídl i hráčům Hell Benders, kteří sami v létě žádnou akci nepořádají a mohli by nás doplnit na počet výhodnější pro nácvik herních variant i hru "na dvě".
Počet účastníků akce bude třeba v brzké době upřesnit až zdefinitivnit. Proto přijímám vaše závazné přihlášky (běda tomu, kdo pak cukne!) do konce března!


Petr Kučera #1

Vložen
18.3.2004