Výsledek zápasu
Zpět Zpět
Předchozí Další
Kompletní statistika zápasu.Animovaná cow

V - výhra, R - remíza, P - prohra


P
27.8.2002 19:00
SHM Hell Benders
South Park Cows

I. 4 : 1
II. 1 : 3
III. 1 : 0
Konečný stav
6 : 4

Rozhodčí ?
-
Časomíra -

SOUPISKA
Číslo Post Jméno
30 Brankář Šroubek Petr
7 Obránce Drahota Martin
80 Obránce Vrkoč Lukáš
12 Obránce Kolář Petr
94 Útočník Čížkovský Petr
9 Obránce/Útočník Sígl Martin
27 Útočník Sígl Petr
97 Útočník Vaněček Václav
11 Útočník Veselý Martin

Na první utkání po prázdninách se nás sešlo poměrně málo. Přišel jeden brankář, dva obránci a šest útočníků. Proto se do obrany přesunul Lukáš Vrkoč a prostřídaval tam i Martin Sígl. Zápas začal ve vysokém tempu a již po 22 vteřinách jsme vedli 1:0, když střelu Lukáše Vrkoče od červené čáry dorazil Václav Vaněček. Ještě chvíli jsme dokázali držet s Benders krok, ale pak jsme celkem logicky odešli fyzicky a v první třetině jsme inkasovali čtyřikrát.
Vypadalo to, že si odneseme slušnou gólovou nadílku, jenže soupeř se nevyhnul chybám v obraně a pro nás díkybohu polevil. Právě zásluhou volnějšího tempa jsme během druhé části snížili na 4 : 5. Nejprve předvedli pohlednou akci Václav Vaněček s Martinem Síglem a druhý jmenovaný dával do prázdné branky. Potom prošel přes půlku hřiště Lukáš Vrkoč a nekompromisní střelou rozvlnil síť za brankářem Bayerem. Náš poslední gól vstřelil opět Martin Sígl po spolupráci s Petrem Síglem a Václavem Vaněčkem.
Poslední třetina se hrála již jen šest minut a v těch jsme inkasovali po naší chybě naposledy. Pak se již utkání dohrávalo a nic podstatného se nestalo.
Hell Benders nás jasně přehráli, i když podle konečného skóre to tak nemusí vypadat. My jsme byli hlavně rádi, že i v tak malém počtu jsme si dokázali vytvořit gólové šance. Jenom doufám, že na zápasy v lize nás bude chodit více.

Petr Sígl #27

Zpět Zpět
Předchozí Další