I. 1:31 D 7 - Navrátil Martin 33 - Špik Karel -
II. 4:48 H 97 - Vaněček Václav 27 - Sígl Petr -
III. 1:26 D 2 - Louša Petr 33 - Špik Karel -

I. 11:06 H 29 - Veverka Pavel Hákování
II. 0:34 H 97 - Vaněček Václav Nedovolené bránění
II. 1:11 H 79 - Pillmann Robert Držení
II. 11:38 D 24 - Regner Martin Faul loktem

Před tímto odvetným utkáním dosáhly naše problémy se sestavou vrcholu. Měli jsme k dispozici jen 9 hráčů, a tak jsme přistopupili k velmi drastickému kroku - v útoku musel chtě nechtě zaskočit brankář Petr Kučera. Hned ve druhé minutě jsme se dopustili opět naší tradiční chyby a Hokejka ji potrestala 1 : 0. Za tohoto stavu jsme se snažili co nejvíce útočit, ale příliš se nám to nedařilo. Soupeř se samozřejmě vůbec nikam nehnal a čekal na nás ve svém obranném pásmu. I přesto nechal několikrát vyniknout Petr Šroubka.
Ve druhé třetině se obraz hry příliš nezměnil. V páté minutě prostrčil mezi dvěma obránci míček Petr Sígl na volného Václava Vaněčka a ten sám tváří v tvář Jiřímu Dobrorukovi nezklamal a vyrovnal. Tento gól nám dodal nových sil a až do konce třetiny jsme Hokejku k ničemu vážnějšímu nepustili.
V posledním dějiství již ale většina z nás neměla kde brát, k čemuž hodně přispěla vedoucí branka Petra Louši, který využil velkého zmatku v našem pásmu. Chtěli jsme opravdu zvrátit vývoj utkání na naší stranu, jenže zkrátka na "jeden" útok se hrát nedá. Nepovedlo se nám již vyrovnat, i když náznaky jsme měli.
Co lze dodat? Soupeř byl v obou zápasech aktivnější, lépe využíval své šance a na konec i zaslouženě postoupil.