II. 4:51 D 7 - Navrátil Martin Nesportovní chování
II. 4:51 H 97 - Vaněček Václav Nesportovní chování
II. 5:30 H 80 - Vrkoč lukáš Nesportovní chování
II. 7:29 H 79 - Pillmann Robert Nedovolené bránění
III. 1:02 D 93 - Chaloupka Jan Nedovolené bránění
III. 6:10 H 7 - Drahota Martin Sekání
III. 9:59 H 97 - Vaněček Václav Hrubost
III. 10:48 H 96 - Špaček Jaroslav Držení
III. 11:51 H 7 - Drahota Martin Vražení na hrazení

Do tohoto utkání s Hokejkou jsme vstoupili lépe než soupeř a hned v úvodu jsme ho zatlačili k němu do obranného pásma. Vytvořili jsme si několik slibných příležitostí, které jsme ale nezužitkovali. K naší smůle v šesté minutě vyslal v podstatě první střelecký pokus Hokejky k naší bráně Martin Navrátil a ten skončil až za zády Petra Šroubka. I přesto jsme byli pořád v tlaku a v osmé minutě pohotovou střelou do horní části soupeřovy svatyně vyrovnal Václav Vaněček. Hra se trochu vyrovnala, ale my jsme byli stále aktivnějším týmem. Gólové šance byly na obou stranách, jenže ani jedna nebyla dotažena do konce, a tak první třetina skončila 1 : 1.
Prostřední dějiství začalo opět pod naší taktovkou a ve třetí minutě jsme využili jednu z možností zásluhou střely Jaroslava Špačka. Minutu poté se náš brankář nedohodl s obráncem, nečekaně rozehrál míček před vlastní bránou a z následného závaru vytěžil vyrovnání Martin Navrátil. Díkybohu jsme v další minutě šli opět do vedení a zase byl šťastným střelcem Jaroslav Špaček, který zápěstím překonal Jiřího Dobroruku. V polovině zápasu jsme odskočili soupeři na rozdíl dvou branek, když Martin Veselý propálil vše co mu stálo v cestě. Pak přišla naše černá pětiminutovka, kdy jsme faulovali a hráli stále v oslabení. Čtyřicet vteřin před koncem třetiny jsme nebyli dost důrazní v bránění a Petr Louša nás za to potrestal třetím gólem. V čase 11:59 vystřelil náš obránce na bránu Hokejky, kde byl k teči připravený Martin Sígl a na jím změněný směr balónku už nedokázal soupeřův gólman zareagovat - 5 : 3.
Zpočátku poslední části jsme kontrolovali průběh utkání, Hokejku jsme příliš do šancí nepouštěli a vypadalo to, že zápas dotáhneme do vítězného konce. Jenže potom jsme dost nepochopitelně polevili, přestali jsme být důrazní a Petr Louša toho v osmé resp. deváté minutě dokázal využít nejen k dovršení svého hatricku, ale hlavně ke srovnání skóre. Potom jsme dali Hokejce několika zbytečnými fauly výhodu přesilových her, který jsme naštěstí přestáli bez úhony.
Zápas jsme měli ve svých rukách, první dvě třetiny jsme hráli velmi dobře a jen zásluhou vlastních chyb v poslední části jsme z "vyhraného" utkání udělali remízové...