III. 8:51 H 13 - Jonák Aleš TH Nesportovní chování
III. 9:10 H 66 - Douša Bohumil Nedovolené bránění
III. 9:47 H 99 - Pecinka Pavel Vysoká hůl
III. 10:29 D 97 - Vaněček Václav Vražení na hrazení
III. 10:29 H 80 - Večeřa Robert Sekání
III. 11:57 H 88 - Douša Martin Faul loktem

Do utkání s prvním týmem 2.POHbL jsme vstoupili se dvěma útoky a třemi obrannými řadami. Hned v našem druhém střídání jsme se dostali malinko do defenzívy, ale dokázali jsme přestát tlak soupeře a neinkasovat. Pak jsme měli výhodu jednoho hráče v poli, jenže jsme si nevytvořili příliš příležitostí ke skórování. Hrál se poměrně pohledný hokejbal s šancemi obou týmů, ale bez gólů a tak první třetina skončila 0 : 0.
Druhá část začala z naší strany vlažněji, ale rychle jsme se dostali do té správné provozní teploty. Asi v polovině hracího času se řítil Lukáš Vrkoč sám na Jiřího Jansu, k naší škodě zakončil svůj únik střelou mimo branku. Za několik málo okamžiků se dostali do přečíslení dva na nikoho Martin Sígl a Václav Vaněček, ale ani jim se nepodařilo rozvlnit síť. Hell Benders pravidelně prověřovali Petra Kučeru v naší bráně, ale ten byl pozorný, nenechal se překvapit a všechny střely, někdy i s trochou štěstí, zlikvidoval. Ani v prostřední části branka nepadla.
Do závěrečného dějiství se nám vstup vůbec nevydařil. Nejprve jsme se ve druhé minutě nevyhli naší typické chybě, byli jsme nedůrazní v našem obranném pásmu. Nechali jsme úplně nepokrytého Jana Hříbala u naší tyčky a ten v klidu dorazil poskakující míček do odkryté klece. V páté minutě zakončil ten samý hráč přesnou střelou rychlý protiútok Benders - 2 : 0. Ani po druhém gólu jsme nesložili zbraně, naopak jsme přebrali iniciativu. Bylo to hlavně tím, že Hell Benders zbytečně a bohužel někdy i zákeřně faulovali a byli za to spravedlivě vylučováni (někteří netopýři si zřejmě mysleli opak, soudě podle jejich reakcí). Ke konci zápasu jsme soupeře nepustili z jeho pásma a vytvořili si celkem slušný tlak. Gól jsme ale naneštěstí vstřelit nedokázali.
Podali jsme dobrý výkon, jenže Hell Benders dokázali potrestat naše chyby a tak vyhráli.