I. 8:18 H 9 - Sígl Martin 97 - Vaněček Václav -
I. 10:53 D 21 - Kolowrat Jan 33 - Licek Tomáš -
III. 5:48 D 17 - Novák Roman 21 - Kolowrat Jan -
III. 10:12 H 20 - Kloc Michal 9 - Sígl Martin 97 - Vaněček Václav

II. 0:50 H 97 - Vaněček Václav Hrubost
II. 1:26 H 9 - Sígl Martin Podražení
III. 10:04 D 33 - Licek Tomáš Hákování
III. 11:38 H 94 - Čížkovský Petr Držení hole

Na první utkání se nás sešlo celkem 11 hráčů do pole (4 obránci, 7 útočníků), a tak jsme mohli hrát na dvě kompletní řady.
V úvodu jsme se seznamovali s novým hřištěm na Palmovce, a tak nebylo z naší strany vůbec nic k vidění (kromě zmatků a nepřesností). V deváté minutě však Martin Sígl dostal přihrávku na modrou čáru, přešel přes dva soupeřovi bránící hráče a trefil přesně skulinku v brance Davida Hájka. Bohužel jsme vedení dlouho neudrželi. V jedenácté minutě jsme v našem obranném pásmu prohráli buly a Jan Kolowrat povedenou střelou vyrovnal.
Ve druhé třetině se chvílemi hrálo hodně rychle a chvílemi to vypadalo jako když je pauza během tréninku. I přesto bylo k vidění několik pohledných akcí na obou stranách, z nichž ani jedna neskončila brankou.
Do poslední části jsme šli s taktikou hlavně neinkasovat, jenže v šesté minutě jsme vyrobili hrubku v obraně, Roman Novák se dostal do samostatného úniku a střelou o tyč nedal Petru Kučerovi nejmenší šanci. Byli jsme trochu otřesení a mohli jsme inkasovat ještě potřetí. Naštěstí se tak nestalo. V jedenácté minutě jsme dostali početní výhodu a tu jsme využili již po osmi vteřinách. Tvrdou ranou zpoza modré čáry vstřelil svůj první gól v dresu krav obránce Michal Kloc. Ke konci zápasu jsme ještě hráli v oslabení, v němž jsme Uftaland nepustili k žádné nebezpečnější akci. Naopak jsme měli ještě docela dobrou příležitost zvrátit vedení na svou stranu, což se nám ale nepovedlo.
Utkání bylo poměrně vyrovnané, a i když měli hráči Uftalandu chvílemi přeci jen více ze hry, skončilo celkem spravedlivou remízou 2 : 2.