Před hracím víkendem č. 6
Zpět Zpět Předchozí Další
Předchozí Další
Na hodinu přesně týden poté, co jsme dostali první a pořádnou sezónní facku, jdeme do zápasu s dalším těžkým soupeřem - Vyprahlem. A tentokráte nemůžeme mluvit o sympatickém protivníkovi. Stačí jmenovat - Hájek, Leimer, Starý, Dítě, Dítě. Ani jeden z těchto borců nám Kravičkám na hřišti nevoní, co si budeme nalhávat. Očekávat tedy lze opět pořádný boj, ve kterém nedostaneme ani píď malešického asfaltu zadarmo.
Pivaři stejně jako loni i letos nevstoupili do ligy optimálně a pohybují se za hranicí elitní šestky. Ze šesti zápasů vydolovali pět bodů a nastříleli jen 11 branek (ani ne polovinu co my). Inkasovali však jen devětkrát, čímž potvrdili kvalitní defenzívu v čele s gólmanem Čermákem. Právě ten má stejně jako já zkoušku do Jokers, ovšem ještě se mezi nimi neukázal. Že by strach? Nevím.
V minulém zápase za Vyprahlo nenastoupil kapitán Leimer, uvidíme, zda vyrukuje proti nám. Kdyby ale nehrál, rozhodně bychom se nezlobili. Hru svého týmu režíruje, zklidňuje. Kolega Hájek je bez něho naprosto osamocen. Ať už ale soupeř nastoupí s ním nebo bez něho, my musíme podat minimálně o sto procent lepší výkon než minulý týden, kdy nám leckdy chybělo větší nasazení. Strach z Vyprahla nikdo nemá, takže až pojedeme kolem metra Skalka, snad nebudeme prohrávat pověstných 0:2.
Každopádně budeme ale potřebovat aspoň špetku sportovního štěstíčka a možná i tu opěvovanou bombu k tyči. Vždyť jsme se proti tomuto soupeři dokázali v historii brankově prosadit jen dva (#80 a #27).

Lukáš Vrkoč #80

Zpět Zpět Předchozí Další
Předchozí Další