Před hracím víkendem č. 3
Zpět Zpět Předchozí Další
Předchozí Další
Snad to přežijou a Kert Park Praha "C" - dva naprosto rozdílné týmy nás čekají o tomto víkendu, který zahájíme (sobota 28.9. v 8,00) a skoro zakončíme (neděle 29.9. v 15,30). S věkem zkušenými STP máme jasně lepší bilanci, když jsme za čtyři utkání s nimi neztratili ani bod a až na jednu výjimku jsme s přehledem stříleli i hodně branek. Podle papírových předpokladů i umístěni v tabulce bychom měli být favority my, avšak pozor - sobotní soupeř získal ze třech utkání tři body za vítězství nad Zeleným údolím a remízu se silným Uftalandem "B". Jarní zlepšování tedy zřejmě pokročilo do další fáze a se Snad to přežijou budeme muset počítat jako se silným (doslova) soupeřem.
Zato "zajíce" z Kert Parku neznáme vůbec, někteří možná z juniorů, ale to už je dávno a jejich mužstvo je úplně jiné. Běhaví mladíci si loni vybojovali postup do naší soutěže a už ze čtyřech zápasů dvakrát vyhráli - 1:0 nad Údolím a 2:1 nad Hokejkou. Dohromady ale nastříleli jen tyto tři branky a hned patnáctkrát inkasovali, což nesvědčí o dobré produktivitě. Kdo ale ví? Třeba se jim začne v případě posílení z vyšších soutěží dařit proti nám. My můžeme jen doufat, že se tak nestane a Kert Park se střelecky chytne až v šestém kole.
A na závěr něco ze statistik: STP vyslalo za tři zápasy na soupeřovy gólmany 44 míčků, z nichž 4 skončily v brance. Z osmi přesilovek využili hráči tohoto týmu jedinou. Kert Park byl za čtyři utkání střelecky aktivní (65 střel), ale zato absolutně neproduktivní a to i přes 33 přesilovek (0 využitých), což dává dohromady skoro celý zápas v početní výhodě.

Lukáš Vrkoč #80

Zpět Zpět Předchozí Další
Předchozí Další