Ohlédnutí za víkendem č. 4
Zpět Zpět Předchozí Další
Předchozí Další
Díky tomu, že British Airways nezklamaly a dovezly mne celého do Londýna a zpět, mohu se, byť s lehkým zpožděním, ohlédnout za posledním víkendem. Jeho největší událostí bylo odstoupení Kertu ze soutěže. Už se o tom na našich stránkách šířeji rozepsal Petr #27, takže ode mne snad jen stručný vzkaz: jste pěkný sráči!!!
Událostí č. 2 je nepochybně první ztráta Hell Benders, kteří se Zeleným údolím jen remizovali 1:1. V neděli poprvé inkasovali v zápase s Uftou víc než jeden gól, ale výhra 3:2 je udržela v čele tabulky (nicméně zřejmě jen díky tomu, že nám svaz anuloval vysokou výhru s Kertem 7:2). Zelené údolí naopak prodělává renesanci. Upachtěnými výkony s minimální střeleckou efektivitou, leč důslednou obranou se už posunulo na 5. příčku tabulky. Na jejím konci zůstává stále bez bodu nováček z Mělníka, který o víkendu nestačil ani na Snad to přežijou, ani na Hokejku a jeho bilance sedmi proher ze sedmi zápasů už je dost tristní.

Výsledky
6. kolo: Mělník - Snad to přežijou 1:3, Reges B - Uftaland B 2:5, Hell Benders - Zelené údolí 1:1, Vyprahlo - Hokejka 2:3.
7. kolo: Uftaland B - Hell Benders 2:3, Hokejka - Mělník 5:0, Zelené údolí - Vyprahlo 1:0, South Park - Reges B 5:2.

Petr Kučera #1

Zpět Zpět Předchozí Další
Předchozí Další