Pol. Čas Tým Gól 1.asistence 2.asistence
I. 5:04 D 19 - Vondráček Roman 32 - Koukal David -
II. 0:19 H 5 - Dürrhammer Tomáš 96 - Špaček Jaroslav -
II. 2:19 H 80 - Vrkoč Lukáš 20 - Střeska Jan -

TRESTY
Pol. Čas Tým Hráč Délka Provinění
I. 6:27 H 79 - Pillmann Robert Podražení
II. 7:18 H 17 - Floriš Štěpán Krosček

V prvním utkání jsme narazili na opětovně složený tým Rafanů, který v době své nejvetší slávy hrával regionální soutěž. My jsme měli přesně 15 hráčů, a tak jsme mohli hrát na tři kompletní pětky. To se pozitivně promítlo do našeho nasazení. Byli jsme důrazní a hráli jsme velmi dobře. V šesté a v osmé minutě jsme se ale dopustili dvou chyb a obě náš soupeř potrestal. Nejprve se trefil Roman Vondráček a potom Zbyněk Sýkora. Nic jsme nevzdali, o poločase jsme promíchali útočné řady a výsledkem bylo snížení na 1 : 2 hned v první minutě druhé půlky zásluhou Tomáše Dürrhammera. Ve třetí minutě využil situaci dva na jednoho ke vstřelení vyrovnávající branky Lukáš Vrkoč. Protože Petr Kučera chytal v tomto utkání dobře a my jsme se již nedopustili žádné chyby skončil zápas zaslouženou remízou.