I. 7:56 H 77 - Pesteň Lukáš 21 - Kolowrat Jan 26 - Uher Pavel
I. 6:36 H 44 - Kolwrat Jiří 26 - Uher Pavel 77 - Pesteň Lukáš

TRESTY
I. 4:27 D 20 - Kloc Michal Hrubost
I. 4:27 H 32 - Novák Roman Hrubost
II. 5:38 D 9 - Sígl Martin Krosček

V našem posledním vystoupení na 3. ročníku Hell Benders Cupu jsme se střetli opět s Playery z Uftalandu. Celý zápas se zvětšovala naše únava, když nás kvůli všemožným zraněním a pracovním povinostem zbývalo již jen na dvě pětky. Uftaland hrál na tři komlpetní řady a navíc, někteří "jeho" hráči nastoupili k prvnímu utkání dne či dokonce poprvé v turnaji. Toto vše se samozřejmě promítlo do obrazu hry. Ze začátku jsme byli ještě aktivnější a měli jsme více šancí než soupeř, ale s přibývajícím časem jsme ztráceli. V osmé minutě jsme propadli ve středním pásmu, Playeři šli do přečíslení a jejich kombinaci zakončil Lukáš Pesteň.
V úvodu druhé poloviny jsme opět byli aktivnější, ale branku jsme nedali. V šesté minutě jsme se nechali úplně zbytečně vyloučit, Uftaland sehrál přesilovku výborně a Jiří Kolowrat vstřelil druhý gól. My jsme už nedokázali s výsledkem nic udělat, přestože snaha nám nechyběla, a tak jsme prohráli 2 : 0.