III. 0:59 H 5 - Šrámek Jakub 33 - Šrámek Filip 14 - Dvořák Martin

II. 5:25 H 33 - Šrámek Filip Vysoká hůl
II. 7:12 H 19 - Platil Tomáš Nesportovní chování
III. 2:11 H 6 - Fulín Jan Hrubost
III. 9:45 D 9 - Sígl Martin Krosček

Do zápasu jsme vstoupili s vědomím, že s Údolím může rozhodnout jediný gól, a tak jsme se snažili bránit. To však neznamená, že bychom se zabetonovali u nás v pásmu a vůbec neútočili. Jen jsme byli opatrnější. Údolí hrálo svůj defenzivní styl a spoléhalo se na brejky. V první části jsme si vytvořili dvě poměrně dobré šance, ale nevyužili jsme je a navíc jsme nedokázali ani jednou potrestat vyloučení na straně soupeře. ZÚ naší bránu příliš neohrožovalo.
Druhá třetina byla přesnou kopií té předchozí. Boj o každý míček, velmi málo šancí a žádný gól.
Hned v první minutě posledního dějiství přišla studená sprcha. Po celkem nenápadném ztracení míčku v útočném pásmu se Údolí dostalo do přečíslení a v podstatě svou jedinou šanci v zápase využilo. Od této chvíle jsme útočili, jak jsme mohli, ale soupeř bránil ještě urputněji než po celý zápas. Šance vyrovnat jsme měli, ale bohužel jsme z nich neskórovali. Power-play v posledních osmnácti vteřinách taky nic nevyřešilo a tak utkání skončilo pro ZÚ typickým výsledkem 1:0.
Co dodat ? Zápas byl jako všechny ostatní se Zeleným údolím - s velmi málo góly. Respektive tentokrát jen s jedním a bohužel v naší síti. Zkrátka jsme nedokázali najít recept na dobrou obrannou hru soupeře.