II. 4:42 H 9 - Pecivka Pavel 66 - Řezanka Radek 33 - Polanský Jiří
II. 7:12 H 75 - Dvořák David 17 - Čermák Jan -
III. 11:17 H 77 - Kačmáček Karel 13 - Jonák Aleš -

III. 4:40 H 75 - Dvořák David Vysoká hůl
III. 6:22 D 29 - Málek Kamil Naražení
III. 6:22 H 7 - Bíma Tomáš Hrubost
III. 9:54 H 43 - Nachtmal Martin Podražení

S Hell Benders jsme hráli dvě naprosto vyrovnané třetiny - první a třetí. Bohužel druhá nám hrubě nevyšla a tak jsme prohráli, ale pěkně od začátku.
V první části se hodně běhalo, odehrálo se mnoho osobních soubojů, ale vyložená šance se neobjevila ani na jedné straně. Ve dvanácté minutě jsme dostali možnost hrát přesilovou hru a tu jsme dokázali po devíti vteřinách využít. Po přihrávce na modrou čáru, proběhl Martin Sígl mezi dvěma bránicími hráči a zavěsil do levé šibenice.
Do druhé třetiny jsme vstoupili s chutí a hned v první minutě jsme mohli jít do dvougólového vedení. Bohužel po střele Petra Sígla, kterou brankář soupeře neudržel a ta ho přeskočila, zahrál náš útočník zbytečně vysokou holí ve snaze dopravit míček za brankovou čáru, který se tam stejně bez jakéhokoliv přičinění objevil po chvíli sám. Gól tak nemohl být samozřejmě uznán. Od této chvíle jsme začali nepochopitelně a hrubě chybovat a soupeř trestal. Během pěti minut jsme dostali čtyři góly a nezmohli jsme se v podstatě na nic. Po těchto inkasovaných brankách jsme museli vystřídat gólmana (Petr Šroubek) ačkoliv ani za jeden nemohl. V brance se tak objevil Petr Kučera.
V páté minutě třetí části jsme hráli opět přesilovku a tentokrát jsme ji využili za deset vteřin, když se trefil od červené Václav Vaněček. Ještě nám svitla naděje alespoň na remízu a tak jsme víceméně nebránili a spíš jsme se hnali do útoku. Z toho samozřejmě pramenili některé nebezpečné brejky soupeře. Naštěstí žádný neskončil gólem. V čase 11:09 jsme si vzali time out a poté jsme zkusili hru bez brankáře. Soupeři se ale povedlo vyhodit, jeho utočník byl v našem obraném pásmu rychleji než kterýkoliv z našich hráčů a uzavřel tak skóre na konečných 2:5.
První a třetí třetina byly z naší strany poměrně povedené, ale výpadkem ve druhé části jsme se připravili o šanci na lepší výsledek.