I. 2:43 H 80 - Vrkoč Lukáš 9 - Sígl Martin -
I. 2:58 H 80 - Vrkoč Lukáš 27 - Sígl Petr -
II. 7:34 H 80 - Vrkoč Lukáš 9 - Sígl Martin -
II. 8:39 H 24 - Veselý Martin 96 - Málek Kamil -
III. 3:12 H 27 - Sígl Petr 9 - Sígl Martin 33 - Bíba Zdeněk
III. 7:30 H 27 - Sígl Petr 80 - Vrkoč Lukáš -
III. 11:46 H 96 - Málek Kamil - -

TRESTY
I. 0:56 H 80 - Vrkoč Lukáš Podražení
II. 2:40 H 5 - Čížkovský Petr Nedovolené bránění

Před zápasem jsme nevěděli, co můžeme od soupeře očekávat. Řekli jsme si ale, že nesmíme začít tak zvolna a nedůrazně, jako v minulém utkání proti Spectru Praga "C". Toto předsevzetí jsme dodrželi a již od začátku jsme soupeře tlačili. Ve třetí minutě zavěsil Lukáš Vrkoč a hned po šestnácti vteřinách svůj úspěch zopakoval a rozvlnil síť za soupeřovým brankářem podruhé. Do konce třetiny jsme měli ještě několik šancí, ale ty jsme nedokázali využít.
Ve druhé části jsme pokračovali se stylem hry, jako v první a úspěch se dostavil v osmé minutě, kdy svůj čistý hattrick dovršil Lukáš Vrkoč. Zhruba minutu po něm vstřelil čtvrtý, definitivně uklidňující gól Martin Veselý.
Do třetí třetiny jsme nastoupili již v klidu a po měsíční pauze, způsobené zdravotními problémy, vystřídal v naší bráně Petra Kučeru Petr Šroubek. Ve čtvrté minutě této části se po dlouhé době ustřelil Petr Sígl, čtyři minuty poté se ustřelil podruhé a zvýšil náš náskok tak na 6:0. Skóre uzavřel ve dvanácté minutě Kamil Málek.
Dobře jsme bránili, i když chybám jsme se nevyhnuli, v útoku jsme se taky neztratili a tak jsme vyhráli 7:0.