III. 5:06 D 96 - Špaček Jaroslav 11 - Veselý Martin 27 - Sígl Petr
III. 5:31 D 80 - Vrkoč Lukáš 97 - Vaněček Václav -
III. 7:55 H 18 - Kohl Jan 62 - Kolář Zdeněk -

I. 10:33 D 96 - Špaček Jaroslav Hrubost
I. 10:33 D 96 - Špaček Jaroslav Osobní trest
III. 4:13 H 5 - Sichan Zdeněk Hra zlomenou holí
III. 8:55 D 97 - Vaněček Václav Naražení

Protože se náš utočník Jaroslav Špaček opozdil (nemohl odtrhnout oči od napínavých závodů F1), zahájili jsme utkání se Zdeňkem Bíbou v útoku. Začali jsme aktivněji než soupeř a hned v úvodu jsme si vytvořili několik šancí, ale využít jsme je nedokázali. Na konci sedmé minuty jsme hráli v oslabení, Martin Sígl vyrazil soupeřovým hráčem vrátka na naší střídačce, byl vyloučen a připravil nám tak horké chvilky, jelikož nás čekalo 51 vteřinová hra ve třech. Spectrum se dostalo k nám do pásma a párkrát nebezpečně vystřelilo. Petr Kučera v bráně byl ale pozorný a všechny pokusy soupeře zlikvidoval. Potom jsme se opět tlačili do útoku a pravidelně jsme prověřovali brankáře Spectra. Ovšem žádná z našich střel neskončila za jeho zády, proto první třetina skončila 0 : 0.
Začátek prostřední části se odvíjel podle stejného scénaře: spousta šancí - žádný gól. Přesně v polovině hracího času se strhla průtrž mračen a utkání muselo být na několik minut přerušeno. Když přestalo pršet byla na hřišti několikacentimetrová vrstva vody, přesto se pokračovalo. Zpočátku se vůbec nedalo běhat, tak hráči obou týmů svá střídání spíše odchodili. V poslední minutě jsme vybojovali v útočném pásmu balónek, Martin Veselý se dostal ke střele, kterou sice soupeřův brankář dokázal chytit, ale na následnou dorážku již nedosáhl 1 : 0.
Ve třetí třetině jsme již byli trochu klidnější a hráli jsme, někdy až moc, v klidu. V šesté minutě jsme měli naší jedinou přesilovou hru. Po rychlé kombinační akci vystřelil přesnou střelu do šibenice Jaroslav Špaček a zvýšil náš náskok. Půl minuty poté vyslal střílenou přihrávku před branku Václav Vaněček a náš poslední gól v sezóně vstřelil symbolicky kapitán Lukáš Vrkoč. Pak ještě v osmé minutě přišel Petr Kučera o čisté konto, když nestačil na nepovedenou střelu od modré čáry.
Poslední utkání jsme tedy zvládli a vyhráli jsme.