III. 9:29 H 97 - Vaněček Václav 31 - Pillmann Robert -
III. 11:23 H 12 - Kolář Petr 33 - Bíba Zdeněk 80 - Vrkoč Lukáš

I. 1:46 D 5 - Raichl František Podražení
I. 2:17 D 22 - Kloc Michal Hra zlomenou holí
II. 10:01 D 72 - Kičerka Zbyněk Zdržování hry
III. 2:27 H 33 - Bíba Zdeněk Krosček
III. 10:40 D 5 - Raichl František Nedovolené bránění
III. 11:23 H 9 - Sígl Martin Krosček
III. 11:23 H 9 - Sígl Martin Nesportovní chování

Na předposlední zápas jsme se všichni těšili, a tak není divu, že se nás většina sešla v Malešicích dříve než bývá zvykem.
Nechtěli jsme podcenit úvod utkání, jako v předchozím zápase s Kolínem, což se nám docela povedlo. Ve třetí minutě se nám naskytla příležitost hrát dvounásobnou přesilovku a tu jsme využili již po 14 vteřinách, když se naše střela z větší vzdálenosti odrazila od tyčky a Václav Vaněček dorazil míček do prázdné branky. Hned vzápětí jsme měli několik šancí na zvýšení skóre, ale ani jednu jsme nedokázali proměnit v gól. Potom se dostal ke slovu Kolín, zahrozil několika rychlými brejky, ale naštěstí se mu nepodařilo vyrovnat.
Ve druhé třetině jsme se opět dostávali do střeleckých pozic, jenže většina střel končila mimo bránu nebo v náručí soupeřova brankáře. Kolínští se párkrát dostali do protiútoku a v jednu chvíli nás uzamkli v našem obranném pásmu. Vyslali několik nepříjemných střel, ale Petr Kučera je dokázal zlikvidovat. V jedenácté minutě jsme hráli opět přesilovku a Petr Čížkovský vstřelil od modré čáry náš druhý gól. Půl minuty nato dostal Martin Sígl přihrávku mezi kruhy, zbavil se obránce a v klidu po zemi překonal kolínského gólmana potřetí.
V poslední části jsme pokračovali ve stejné hře jako v předchozím průběhu. Ve třetí minutě jsme se dostali do přečíslení dva na jednoho a Petr Sígl ho zakončil gólem. Potom jsme trochu polevili v důrazu a soupeř toho využil. Asi třikrát se objevili hráči Kolína sami před naší bránou, ovšem všechny jejich pokusy bravůrně zneškodnil Petr Kučera. V desáté minutě napřáhl na útočné modré Václav Vaněček a přostřelil vše, co mu stálo v cestě - 5 : 0. Přibližně třicet vteřin před koncem zápasu si hned po buly naběhl na modrou Petr Kolář a svou střelou k tyči uzavřel účet utkání.
Utkání jsme pojali hodně ofenzivně a vytvořili jsme si dost možností ke vstřelení gólu. Šest jsme jich dokázali využít, několik dalších spálit. V obraně jsme hráli poměrně dobře, ale opět jsme se nevyhnuli několika závarům.