II. 2:33 H 19 - Skořepa Petr 22 - Kloc Michal -
II. 6:19 D 17 - Čepela Miroslav 97 - Vaněček Václav -
II. 9:34 D 80 - Vrkoč Lukáš 27 - Sígl Petr -
II. 10:45 D 17 - Čepela Miroslav 96 - Špaček Jaroslav -
II. 11:38 H 31 - Novák Václav 19 - Skořepa Petr -
III. 3:24 D 33 - Bíba Zdeněk 97 - Vaněček Václav -
III. 3:50 D 27 - Sígl Petr 9 - Sígl Martin 80 - Vrkoč Lukáš
III. 10:04 H 19 - Skořepa Petr 22 - Kloc Michal -

TRESTY
II. 7:47 H 19 - Skořepa Petr Nedovolená hra tělem
III 11:37 H 57 - Javůrek Milan Držení

I přestože někteří naši hráči "dali přednost" jinému boji než hokejbalovému, bylo nás šest útočníků a 5 - slovy pět - obránců. Kolínských bylo jen 6 + 1, a tak jsme si mysleli, že utkání bude jasnou záležitostí. Z omylu nás vyvedl hned ve třetí minutě gól v naší síti. Konečně nám došlo, že to asi samo nepůjde a začali jsme trochu hrát. V osmé minutě vystřelil od modré čáry Martin Drahota, jeho střelu mířící mimo branku si obránce Kolína srazil za záda vlastního brankáře, a náš bek tak mohl slavit svůj první gól v kariéře. V desáté minutě dostal přihrávku před bránu Petr Sígl, který trochu zaházel rameny a poslal nás do vedení. To už se na hřišti díky vydatnému dešti nedalo vůbec běhat.
Ani během přestávky déšť neustával a povrch byl čím dál tím nebezpečnějším. Po 2 minutách a 18 vteřinách druhé části dal náš třetí gól Václav Vaněček a my jsme si mysleli, že je hotovo. Jenže hned po patnácti vteřinách soupeř snížil. V šesté minutě se Petr Šroubek nedohodl spolu s obráncem kdo bude hrát balón u mantinelu a kolínští toho dokázali využít ke srovnání skóre. Po tomto zaváhání opustil náš brankář dobrovolně hrací plochu a jeho místo zaujal Petr Kučera. V sedmé minutě vstřelil po pěkné kombinační akci rozdílový gól Miroslav Čepela. V desáté minutě rozvlnil síť v soupeřově bráně Lukáš Vrkoč a minutu poté vymíchal gólmana Kolína Miroslav Čepela. 22 vteřin před koncem jsme opět propadli v obraně a inkasovali jsme počtvrté.
Na začátku poslední třetiny vysvitlo sluníčko, ale hřiště bylo stále nepříjemně mokré. V podstatě se nedal udělat jakýkoliv prudší pohyb, protože pak se hráč, který se o to pokusil, okamžitě vyválel v kaluži. Ve čtvrté minutě si výborně seběhl na kruhy Zdeněk Bíba a trefil se mezi betony kolínského brankáře. Dvacet šet vteřin poté se vydal na výlet mezi obránce Martin Sígl, před bránou našel volného Petra Sígla a pro toho již nebylo problémem trefit odkrytou klec. V jedenácté minutě jsme se nevyhnuli další chybě a soupeř uzavřel skóre na konečných 8 : 5.
Utkání jsme sice vyhráli, ale výkon jsme nepodali nijak oslnivý, zvláště v obranné fázi.