II. 0:36 D 12 - Barna Marek 33 - Licek Tomáš -
II. 3:55 D 12 - Barna Marek 33 - Licek Tomáš 5 - Šťastný Stanislav
II. 9:18 H 96 - Špaček Jaroslav 11 - Veselý Martin -
III. 7:41 H 97 - Vaněček Václav 17 - Čepela Miroslav -

I. 3:36 D 5 - Šťastný Stanislav Krosček
I. 3:36 D 5 - Šťastný Stanislav Osobní trest
I. 3:36 H 96 - Špaček Jaroslav Naražení
II. 6:00 H 11 - Veselý Martin Držení

Vstup do utkání byl z naší strany bleskový. Již po patnácti vteřinách vystřelil od modré čáry Václav Vaněček a jeho tvrdou střelu zastavila až síťka v brance. Uftaland nás po tomto úvodním šoku zavřel v naší obranné třetině a vytvořil si několik příležitostí ke vstřelení gólu. Ovšem většina jeho pokusů byla z uctivé vzdálenosti. V osmé minutě jsme po rychlém výpadu do útoku dali druhý gól. Z těžkého úhlu vymetl pavučinky v horním rohu brány Jaroslav Špaček. Pak na chvíli opět přebral otěže utkání soupeř. Jenže v desáté minutě napřáhl na modré čáře Petr Čížkovský a prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
Do druhé třetině naopak vlétl soupeř a v čase 0:36 snížil na rozdíl dvou branek. Ve čtvrté minutě vystřelil protihráč zpoza kruhů, Petr Kučera jeho střelu neviděl, ta se od něj odrazila, útočník Uftalandu byl u míčku nejrychleji a v pohodě zasunul do prázdné branky. Pak jsme zažívali opravdu horké chvilky, když jsme se dostali hodně pod tlak a dokázali jsme jen vyhazovat na zakázané uvolnění. Playeři již ale na našeho gólmana recept nenašli. V desáté minutě vybojoval za bránou balónek Martin Veselý nahrál do ohně a Jaroslav Špaček toho využil ke vstřelení důležitého čtvrtého gólu. Uftaland pořád útočil, my jsme se stále bránili a snažili se vyrážet do protiútoků.
Na začátku poslední části vypadala hra úplně stejně, jako na konci té druhé. Players v útoku, my v obraně. V osmé minutě využil přečíslení dva na jednoho Václav Vaněček a definitivně nás uklidnil. Po této brance přestal soupeř úplně hrát a o nic se již nepokoušel. V deváté minutě se dostal do samostaného úniku opět Václav Vaněček obránci Ufty se na něj doslova vykašlali, a tak měl spoustu času provést perfektní blafák. Minutu před koncem utkání předvedla velmi pěknou kombinaci naše první řada a Martin Sígl zakončoval v podstatě do prázdné brány.
Do utkání jsme vstupovali s tím, že musíme zlepšit obrannou hru, což jsme také dodrželi. Spolu s proměňováním šancí to bylo základním kamenem povedeného utkání.