III. 0:16 D 11 - Veselý Martin 33 - Bíba Zdeněk -
III. 1:36 D 97 - Vaněček Václav 17 - Čepela Miroslav -
III. 2:26 H 17 - Petrlík Viktor 6 - Dominec Jan -

I. 2:48 H 73 - Vrňata Luboš 1´+1´ Vysoká hůl
II. 11:43 D 97 - Vaněček Václav Vysoká hůl
III. 5:28 H 76 - Novotný Jan Podražení
III. 7:10 H 26 - Jarolímek David Naražení
III. 7:50 H 25 - Poslt Michal Sekání

Počasí, které v Malešicích panovalo, bylo přesně to pravé pro pěkný a technický hokejbal. Pršelo, na hřišti bylo kaluží více než je zdrávo a po celé ploše se dalo docela pěkně klouzat.
Zápas začal z obou stran trochu opatrněji, ale aktivnějším týmem v prvních minutách byl soupeř. Ve třetí minutě nechtěně, v souboji u mantinelu, rozsekl vysokou holí protihráč čelo obránci Robertu Pillmannovi. Ten se odebral do šaten a odjel na šití. My jsme tak bohužel museli zbytek utkání dohrát jen se třemi zadáky. V sedmé minutě jsme nedůrazně zahráli u mantinelu a Snad to přežijou šli do vedení. Naštěstí třicet vteřin poté vyrovnal svým prvním gólem v našich barvách Jaroslav Špaček a po minutě nás poslal do vedení Václav Vaněček. Za dalších 45 vteřin skóroval soupeř a v následující minutě jsme vstřelili dva góly my. V čase 9:00 dal branku přesnou střelou z běhu Martin Sígl a v 9:24 zavěsil po kombinační akci Martin Veselý. Po těchto divokým čtyřech minutách se hra uklidnila a do konce třetiny žádný další gól už nepadl.
Ve druhé minutě prostřední části vstřelil svůj druhý gól v utkání Václav Vaněček a 50 vteřin nato podruhé skóroval i Martin Sígl. V dalším střídání řady Čepela (0 + 4), Sígl (2 + 1), Vaněček (4 + 1) dovršil posledně jmenovaný hattrick. V té samé minutě snižovali Snad to přežijou, pak se vše vrátilo k normálu a oba týmy začaly více bránit. Další možnosti ke vstřelení branky měla obě mužstva, ale žádnému se nepodařilo je využít.
Do poslední třetině jsme měli opět dobrý vstup, to když po 16 sekundách zaskočil střelou zpoza modré čáry brankáře STP Martin Veselý a ve druhé minutě se po další střele z větší dálky radoval počtvrté Václav Vaněček. Potom jsme začali odcházet fyzicky a Přežijou toho využili k úpravě skóre na konečných 9 : 5.
Po divokém průběhu, divoký výsledek. Zápas se přeléval z jedné strany na druhou, chvíli jsme byli pod tlakem my, chvíli zase soupeř. Jednou jsme utekli do brejku my, pak Snad to přežijou. Důležité je to, že jsme po delší době dali více než dva góly a vyhráli jsme. Ovšem naše obranná hra je místy chaotická a naprosto tragická.