I. 10:43 H 79 - Pillmann Robert Podražení
II. 2:11 D 19 - Leimer Patrik Nedovolené bránění
II. 7:16 D 10 - Bureš Jan Nedovolené bránění
III. 3:26 H 97 - Vaněček Václav Podražení
III. 4:51 D 7 - Tryzna Jan Hákování
III. 5:13 H 94 - Čížkovský Petr Nedovolené bránění
III. 9:12 D 9 - Zeman Tomáš Podražení
III. 11:12 H 96 - Špaček Jaroslav Krosček

Do zápasu jsme vstupovali s tím, že se nesmíme za žádnou cenu nechat vyprovokovat jako v předešlých zápasech s Vyprahlem a kupodivu se nám to docela dařilo.
V první třetině jsme si vytvořili několik slibných šancí, ale gólem skončila až tvrdá střela z úhlu Václava Vaněčka. Soupeř měl také několik šancí, ale protože fauloval a hrál tedy v oslabení, tak jich nebylo příliš mnoho. My jsme další možnosti v branku neproměnili a tak jsme po úvodním dějiství vedli 1:0.
Druhou část jsme začali náporem a Vyprahlo jsme k ničemu nepouštěli, jenže ve čtvrté minutě naše obrana zaspala při návratu protihráče z trestné lavice a ten nadvakrát překonal Petra Kučeru v bráně. Pak se opět hrálo v podstatě jen v našem útočném pásmu, ale naše střelecká nemohocnoust z posledních útkání se opět projevila. Ve dvanácté minutě jsme dostali jako přes kopírák druhý gól. Nezachycený protiútok, střela, dorážka, branka.
V poslední třetině jsme museli začít hrát důrazněji a z toho vyplynuly fauly. Vyprahlo ale naštěstí nezůstavalo pozadu. V páté minutě soupeř jednu z přesilovek po rychlé kombinaci využil. My jsme vzápětí v početní převaze trefili jen břevno. Stále jsem ale věřili, že není ještě vše ztraceno a že můžeme s výsledkem něco udělat. Nepodařilo se.
Tento zápas byl náš první proti Vyprahlu bez většího konfliktu, hraný poměrně v klidu a bez zbytečného oplácení. Oba týmy se soustředily více na hru samotnou než na provokace. Samozřejmě nějaké vyjímky by se našly.