Výsledek zápasu
Zpět Zpět Předchozí zápas Další zápas
Předchozí Další
Kompletní statistika zápasu.Animovaná cow

South Park Cows
HC Pštrosi Benešov
1 : 3

SOUPISKA
Číslo Post Jméno
30 Brankář Šroubek Petr
1 Brankář Kučera Petr
33 Obránce Bíba Zdeněk
94 Obránce Čížkovský Petr
7 Obránce Drahota Martin
12 Obránce Kolář Petr
17 Útočník Čepela Miroslav
29 Útočník Málek Kamil
79 Útočník Pillmann Robert
9 Útočník Sígl Martin
27 Útočník Sígl Petr
96 Útočník Špaček Jaroslav
97 Útočník Vaněček Václav
11 Útočník Veselý Martin
80 Útočník Vrkoč Lukáš

GÓLY A ASISTENCE
Tř. Čas Tým Gól 1.asistence 2.asistence
I. 6:51 H 8 - Řezníček Jan - -
I. 8:53 H 44 - Truhelka Tomáš 77 - Svoboda Dan -
II. 9:06 H 77 - Svoboda Dan 6 - Maršíček Jan -
III. 7:18 D 80 - Vrkoč Lukáš 29 - Málek Kamil -

TRESTY
Tř. Čas Tým Hráč Délka Provinění
I. 10:32 H - Střídání hráčů
III. 0:30 H 8 - Řezníček Jan Držení
III. 3:02 D 33 - Bíba Zdeněk Hákování
III. 3:34 D 97 - Vaněček Václav Podražení
III. 8:18 D 9 - Sígl Martin Naražení
III. 8:29 D 7 - Drahota Martin Sekání
III. 11:05 D 80 - Vrkoč Lukáš Hrubost
III. 11:05 D 97 - Vaněček Václav Osobní trest
III. 11:05 H 77 - Svoboda Dan Hrubost

Před utkáním jsme si mysleli, že bychom se mohli dočkat historického okamžiku a nastoupíme ve třech kompletních řadách. Bohužel si nepřišli dva obránci, a tak jsme hráli na tři útoky a dvě obrany. I tak nás ale dorazilo nejvíce v celé sezóně.
V první třetině jsme nezačali špatně a dostali jsme se do dobré sřelecké pozice, kterou jsme ovšem nedokázali využít. Nejhorší ale bylo, že tato šance byla na dlouhou dobu naší poslední. Pak jsme trochu nepochopitelně začali být stále pasivnější a z toho pramenily možnosti na straně soupeře. V sedmé minutě jsme po nešťastné teči našeho obránce a dorážce protihráče prohrávali 1:0. V deváté minutě to bylo již 2:0 pro Pštrosy, když potrestali jednu z mnoha našich minel v obranném pásmu. Potom jsme se rozhodli, že vystřídáme brankáře a Petra Šroubka, přestože za góly nemohl, nahradil Petr Kučera. Tato změna na nás zapůsobila docela pozitivně a začali jsme se dostávat do tempa.
Ve druhé části jsme už nehráli tak špatně, ale stále to nebylo ono. Jednou jsme měli veliké štěstí, když nejlepší hráč Benešova prošel přes půl hřiště a zazvonil o naší tyč. V desáté minutě Petr Kučera neudržel nepříjemnou střelu a protivníkův útočník nikým nebráněn v pohodě zvýšil na rozdíl tří branek.
Za dvě třetiny jsme nebyli ani jednou vyloučení, což se nám tak často nestává ovšem v poslední jsme si to museli vynahradit. Ve čtvrté minutě jsme hráli ve třech, ale bohudík jsme neinkasovali. Trochu jsme přitvrdili a to se nám vyplatilo. V osmé minutě nám dal naději na zvrat Lukáš Vrkoč, který nekompromisní střelou do šibenice zakončil samostatný únik. Od této chvíle jsme se rozhodli hrát již jen na dva útoky a chtěli jsme alespoň vyrovnat. Naši snahu ovšem zastavilo opět dvounásobné oslabení, které jsme jako to první také přežili. Snažili jsme se dál, ale vyšli jsme naprázdno.
Bohužel jsme opět nedokázali Benešov porazit a hodně jsme si přivřeli (ne - li úplně zavřeli) dveře do první šestky. Když už nic jiného, tak jsme touto naší prohrou udělali radost docela hodně lidem.

Zpět Zpět Předchozí zápas Další zápas
Předchozí Další