Výsledek zápasu
Zpět Zpět Předchozí zápas Další zápas
Předchozí Další
Kompletní statistika zápasu.Animovaná cow

Players of Uftaland "B"
South Park Cows
4 : 1

SOUPISKA
Číslo Post Jméno
1 Brankář Kučera Petr
30 Brankář Šroubek Petr
33 Obránce Bíba Zdeněk
94 Obránce Čížkovský Petr
7 Obránce Drahota Martin
12 Obránce Kolář Petr
79 Obránce Pillmann Robert
8 Obránce Šísl Marek
17 Útočník Čepela Miroslav
9 Útočník Sígl Martin
27 Útočník Sígl Petr
96 Útočník Špaček Jaroslav
97 Útočník Vaněček Václav
11 Útočník Veselý Martin
80 Útočník Vrkoč Lukáš

GÓLY A ASISTENCE
Tř. Čas Tým Gól 1.asistence 2.asistence
I. 10:59 D 20 - Horák Ondrřej 33 - Licek Tomáš 5 - Rendla Jakub
III. 4:47 D 11 - Kolowrat Jiří 32 - Koukal David 19 - Vondráček Roman
III. 5:46 D 17 - Mašát Daniel 33 - Licek Tomáš 12 - Barna Marek
III. 10:41 D 89 - Procházka Jiří 32 - Koukal David -
III. 11:19 H 17 - Čepela Miroslav 11 - Veselý Martin -

TRESTY
Tř. Čas Tým Hráč Délka Provinění
I. 3:00 H 9 - Sígl Martin Naražení
II. 2:50 H 94 - Čížkovský Petr Podražení
III. 10:39 H 9 - Sígl Martin Naražení
III. 11:52 H 28 - Čížek Martin Nedovolené bránění

Na zápas jsme se sešli v celkem hojném počtu, a tak jsme se rozhodovali jestli budeme hrát na tři obranné dvojice a sedm útočníků nebo jen na dvě kompletní řady. Vyhrála druhá varianta a začalo se hrát. Už první okamžiky ukázaly, že utkání bude velice vyrovnané a rozhodovat bude každá chybička. Šance se střídaly na obou stranách, ale zatímco těm našim chyběla poslední střela, soupeřovým přesnější muška. Uftaland dvakrát zazvonil o tyč a jednou trefil břevno. V jedenácté minutě jsme již tolik štěstí neměli a inkasovali jsme po přesné střele z mezikruží.
Samozřejmě jsme nic nevzdávali, o přestávce jsme si odpočinuli a bojovali dál. To se začalo vyplácet, když jsme zpočátku druhé třetiny měli několik možností ke vstřelení branky. Ovšem Playeři nezůstavali v útočení pozadu a místy nám pěkně vařili. Zásluhou štěstí a někdy až zázračných zákroků Petra Kučery nepadl v této části ani jeden gól.
V poslední třetině nám už viditelně docházely síly a soupeř začínal přebírat otěže zápasu. V páté minutě jsme dostali druhý gól, který nás hodně srazil a aby toho nebylo málo, tak jsme minutu poté museli lovit míček z naší sítě potřetí. Pak jsme se ještě chtěli pokusit s výsledkem něco udělat, ale nezadařilo se. V jedenácté minutě jsme hráli v oslabení a Uftaland toho využil již po dvou vteřinách. Vyhraná buly, přesná a tvrdá střela, gól. Ve dvanácté minutě jsme se konečně zmohli a svůj první gól v dresu krav dal po samostatném úniku a důrazné koncovce Miroslav Čepela. Trochu nepochopitelně se brankář soupeře rozčiloval, že to branka nebyla, i přestože míček byl evidentně za brankovou čárou.
Bohužel se toto utkání zařadilo mezi naše ostatní těžké a zároveň nezvládnuté. Zápas byl poměrně vyrovnaný (alespoň v prvních dvou třetinách), ale Players stříleli góly, my ne.

Zpět Zpět Předchozí zápas Další zápas
Předchozí Další