III. 1:03 H 3 - Volavka Václav 19 - Skořepa Petr -
III. 5:17 D 9 - Sígl Martin 97 - Vaněček Václav -

I. 9:16 D 7 - Drahota Martin Osobní trest
II. 0:48 D 9 - Sígl Martin Hra zlomenou holí
III. 3:08 D 9 - Sígl Martin Hra zlomenou holí
III. 3:55 H 13 - Slavík Martin Hrubost
III. 10:11 H 3 - Volavka Václav Sekání
III. 11:31 D 33 - Bíba Zdeněk Hození hole
III. 11:31 D 94 - Čížkovský Petr Sekání

K dalšímu velmi důležitému utkání jsme nastupovali s chutí a s vědomím toho, že musíme vyhrát, pokud si nechceme situaci příliš zkomplikovat. Kolín hrál jen v osmi lidech v poli, a tak se v podstatě prvních šest minut nedostal ze svého obranného pásma. Bojovali jsme, hodně jsme stříleli, ale bohužel jsme jen trefovali Karla Schmiedbergera v brance soupeře. V desáté minutě se Kolínští dostali snad poprvé na dostřel Petra Kučery, náš obránce doslova namazal přihrávku soupeři na hokejku a ten naneštěstí trefil.
Druhá třetina byla úplně stejná jako ta první, my jsme útočili, bušili jsme do obrany Kolína jak to jen šlo, jenže gól tam ne a ne padnout. Soupeř se dostával do šancí sice jen sporadicky, ale vždy do nepříjemných brejkových situací. Gól se ani jednomu týmu v této části nepovedlo vstřelit, a tak jsme i po dvou třetinách prohrávali 1:0.
V poslední části jsme trošku nezvládli začátek, to když si naši obránci dávali přednost a útočník Kolína se tedy nikým neatakován trefil přesně do šibenice. To už byla naprosto kritická situace, z čehož vyplynula naše jasná hra vabank. Vytvořili jsme si veliký tlak, který se podařilo zúročit Martinu Síglovi, když po závaru před bránou vymetl pavučinky v pravém horním růžku soupeřovy branky. Kolín jsme svírali dál, ale kýženého cíle jsme se nám nedařilo dosáhnout. Soupeř se dostal asi do tří protiútoků, které díkybohu neproměnil. V momentě, kdy jsme mohli hrát power-play, utekl opět jeden z útočníků Kolína a naši obránci ho nedokázali zastavit jinak než školáckým způsobem - hozením hole a sekáním. Bylo z toho dvounásobné oslabení a ve třech se dává vyrovnávací gól opravdu špatně.
Po celý zápas jsme byli jednoznačně lepší, jenže Kolín nám uštědřil tvrdou lekci z produktivity, když ze svých několika málo šancí skóroval dvakrát, zatímco my jsme z hromady možností proměnili jen jednu.