II. 3:24 H 24 - Hostaša Pavel Držení hole
II. 6:54 H 97 - Vaněček Václav Nedovolená hra tělem
III. 3:03 H 27 - Sígl Petr Nedovolená hra tělem
III. 4:50 D 19 - Platil Tomáš Vysoká hůl
III. 8:32 D 29 - Biró Josef Hákování
III. 11:07 H 97 - Vaněček Václav Hákovaní
III. 11:17 H 24 - Hostaša Pavel Vysoká hůl

Do zápasu jsme vstupovali s vědomím, že pokud prohrajeme, tak bude velmi složité dostat se do první šestky. Tomu jsme také podřídili taktiku, která zněla dát minimálně o jeden gól více než soupeř. Od začátku jsme se snažili co nejvíce narušovat rozehrávku Údolí a nepustit je příliš do hry. To se nám také docela dařilo, ZÚ se bránili svým typickým způsobem, a tak nebylo vidět příliš střel na bránu natož pohledných akcí. V první třetině jsme také měli výhodu dvou přesilových her, ale nebyli jsme při nich příliš nebezpeční.
Nástup do druhé části byl velmi povedený, to když po patnácti vteřinách otevřel skóre utkaní po přesné přihrávce Lukáš Vrkoč. Hned se nám hrálo lépe, jenže pak měli výhodu jednoho hráče v poli dvakrát za sebou hráči Údolí a to je trochu probudilo. Naštěstí jsme obě oslabení přežili bez úhony a opět jsme začali bušit do obrany soupeře. Vytvořili jsme si několik málo slibných šancí, ale žádná nebyla vyloženě gólová.
V poslední třetině jsme opět začali aktivněji, nechtěli jsme se dostat pod tlak a chtěli jsme přidat další gól. To se nám povedlo v sedmé minutě, když Martin Veselý propálil od modré vše co mu stálo v cestě a rozvlnil síť v soupeřově brance. Bylo nám jasné, že nechat si vzít toto vítězství by byla věčná škoda. Zelené údolí nás před koncem třetiny dostalo pod tlak a v jedenácté minutě trochu šťastným gólem snížilo na rozdíl jediné branky. Snaha o srovnání vrcholila a v čase 11:17 jsme byli posláni do třech. ZÚ zkusilo power-play, ale díky obětavosti naší trojice a skvělým zákrokům Petra Šroubka jsme vedení dokázali udržet.
Důležité utkání jsme tedy zvládli a připsali jsme si dva nesmírně cenné body.