Výsledek zápasu
Zpět Zpět Předchozí zápas Další zápas
Předchozí Další
Kompletní statistika zápasu.Animovaná cow

South Park Cows
HBK Jokers Praha
3 : 5

SOUPISKA
Číslo Post Jméno
1 Brankář Kučera Petr
30 Brankář Šroubek Petr
33 Obránce Bíba Zdeněk
94 Obránce Čížkovský Petr
39 Obránce Hůrka Jaroslav
12 Obránce Kolář Petr
79 Obránce Pillmann Robert
8 Obránce Šísl Marek
10 Útočník Brož Jan
9 Útočník Sígl Martin
27 Útočník Sígl Petr
97 Útočník Vaněček Václav
11 Útočník Veselý Martin
80 Útočník Vrkoč Lukáš

GÓLY A ASISTENCE
Tř. Čas Tým Gól 1.asistence 2.asistence
I. 1:41 H 56 - Střeska Jan 14 - Smolík Petr -
I. 5:35 D 97 - Vaněček Václav 9 - Sígl Martin 33 - Bíba Zdeněk
I. 6:51 D 97 - Vaněček Václav - -
I. 9:41 D 33 - Bíba Zdeněk 11 - Veselý Martin 10 - Brož Jan
II. 7:36 H 13 - Poč Marek 19 - Prantl Filip 24 - Drgo Tomáš
II. 9:02 H 10 - Baráth Martin 56 - Střeska Jan 19 - Prantl Filip
III. 0:17 H 10 - Baráth Martin 13 - Poč Marek 19 - Prantl Filip
III. 8:29 H 56 - Střeska Jan 19 - Prantl Filip -

TRESTY
Tř. Čas Tým Hráč Délka Provinění
II. 6:23 D 94 - Čížkovský Petr Nedovolená hra tělem
III. 2:11 D 94 - Čížkovský Petr Nedovolená hra tělem
III. 3:23 D 97 - Vaněček Václav Nedovolené bránění
III. 6:48 H 81 - Beneš Jiří Nedovolené bránění
III. 8:04 D 33 - Bíba Zdeněk Nedovolené bránění

Do důležitého utkání jsme šli všichni s chutí a s odhodláním konečně Žolíky porazit. Ovšem hned ve druhé minutě nám zamrzl úsměv, když Petr Kučera pustil za svá záda nahození od červené čáry. Trochu nečekaný začátek zápasu nás ale nevyvedl z míry a v šesté minutě po rychlé kombinační akci vyrovnal Václav Vaněček. V sedmé minutě skóroval opět Václav Vaněček, když dokázal proběhnout skoro celé hriště a ještě přesně vystřelit. Okamžitě jsme byli na koni a hráli jsme ve velké pohodě. Naše převaha vyústila v gól Zdeňka Bíby od modré čáry, který se trefil po delší pauze způsobenou dlouhodobější nemocí. Do konce třetiny se už nic zajímavějšího nestalo.
Vést o dva góly po první části nám velice vyhovovalo a chtěli jsme pokračovat v dobrém výkonu. Jenže Jokers přidali a hra se vyrovnala. Šance se střídali poměrně pravidelně, ale góly zatím nepadaly. Až v osmé minutě hrál soupeř přesilovku a sehrál ji velmi dobře. Našemu hráči se na trestné lavici tak zalíbilo, že si tam pobyl asi o 10 vteřin déle než musel, protože jaksi pozapoměl sledovat čas. Po několika střelách se tedy podařilo soupeři snížit. Necelé dvě minuty poté už bylo vyrovnáno po střele k bližší tyči z velkého úhlu, kde nedokázal náš brankář zakrýt všechny skulinky.
Vstup do poslední třetiny nám hrubě nevyšel, nedokázali jsme pokrýt prostor před brankou a po sedmnácti vteřinách jsme již prohrávali. Dokonalý obrat. Nechtěli jsme jsme za žádnou cenu prohrát a zabrali jsme. Vytvořili jsme si dost gólových příležitostí, ale brankář Jokers je zlikvidoval, i když někdy s pořádnou dávkou štěstí. Poslední hřebíček do naší rakve zatlouklo v deváté minutě další nahození od červené čáry, kterému Petr Kučera opět nedokázal zabránit přejít brankovou čáru. Po tomto jsme se rozhodli ke střídání brankářů a na tři minutky šel chytat Petr Šroubek. 35 vteřin před koncem jsme odvolali brankáře a rozhodli se to ještě zkusit. Ovšem jeden náš hráč buď neví, že se hraje dvanáct minut a ne jedenáct a dvacetpět vteřin nebo je to hvězda alá Jaromír Jágr (může tedy odcházet dříve do šatny) a suveréně se odebral do kabin. Velice týmové.
Jednoduše řečeno: remíza by tomuto utkání slušela určitě více, jenže tu my letos neumíme a tak jsme pro jistotu prohráli.

Zpět Zpět Předchozí zápas Další zápas
Předchozí Další