III. 3:06 H 11 - Veselý Martin 9 - Sígl Martin -
III. 3:54 H 10 - Brož Jan 80 - Vrkoč Lukáš -

II. 5:24 H 11 - Veselý Martin Nedovolená hra tělem
II. 8:12 D 23 - Vyskočil Jaroslav Krosček
III. 1:53 D 95 - Chaloupka Jan Sekání
III. 4:40 D 10 - Strnad Pavel Hákování
III. 5:29 H 9 - Sígl Martin Sekání

O Malvazinkách-Aviru jsme neměli příliš informací, a tak jsme ani nevěděli, co můžeme očekávat. Již v první třetině bylo znát, že soupeř je běhavý a snaživý. V sedmé minutě jsme hráli oslabení, v němž jsme bohužel inkasovali. Naštěstí již v následující minutě srovnal "životní ránou" do šibenice Lukáš Vrkoč.
Devět minut druhé části zůstával, i přes několik rychlých brejků (našich i soupeře) a pár ošemetných situacích před oběma brankáři, nerozhodný výsledek. Právě v desáté minutě jsme díky pohotové střele Martina Sígla šli do vedení.
V úvodu třetí třetiny se trefili po dorážce Martin Veselý a svůj první gól v dresu Krav z těžkého úhlu vsítil Jan Brož. Vedení jsme si již vzít nenechali a vyhráli jsme tedy 4:1.
Hráli jsme zodpovědně dozadu, dokázali jsme využít dvě přesilové hry a proměnit další šance. Bohužel jsme také ale hodně dobrých příležitostí ke vstřelení branky promarnili. Celkově by se dal tento vstup do sezóny hodnotit jako povedený.