3. SK Spectrum Praga "C" Góly 0 : 1 2 : 0 3 : 0 5 : 1
4. Snad to přežijou Góly 2 : 0 2 : 0 3 : 0 7 : 0
5. SHM Hell Benders Góly 1 : 0 0 : 4 1 : 1 2 : 5
6. HBK Jokers Praha Góly 1 : 0 0 : 2 1 : 5 2 : 7
7. HbT Zelené údolí Góly 0 : 0 0 : 0 0 : 1 0 : 1
TM 0´ : 2´ 0´ : 2´ 1´ : 1´ 1´ : 5´
CELKEM Góly 7 : 3 7 : 6 11 : 8 25 : 17
TM 18´ : 7´ 5´ : 8´ 8´ : 9´ 31´ : 24´

Ze sedmi prvních třetin jsme dokázali 4 vyhrát (2:1, 2:0, 1:0, 1:0), ve 2 remizovat (1:1, 0:0) a jen 1 jsme prohráli (0:1). Celkové skóre 7:3. Odpykali jsme si 18 minut, ovšem z toho bylo 6 trestů minutových a 2 osobní šestiminutové.
Druhé třetiny jsme vyhráli 4 (1:0, 2:0, 2:0, 2:0), v 1 jsme remizovali (0:0) a ve 2 byl úspěšnější soupeř (0:4, 0:2). Skóre 7:6. Na trestné lavici jsme byli 5 minut za menší tresty. Osobní trest žádný.
Poslední část máme nejhorší, vítězné jsme byly jen 3 (2:0, 3:0, 3:0), 2 byly remízové (1:1, 1:1) a 2 pro nás neskončili dobře (1:5, 0:1). Celkově 11:8, 8 minutových trestů a žádný osobní.

Sehráli jsme 22 přesilovek a využít jsme jich dokázali 5 a bohužel jsme také v 1 inkasovali. V oslabení jsme hráli 17 krát a gól jsme dostali jen jednou. Skórovat se nám nepovedlo ani jednou.

Nejproduktivnějším hráčem, nejlepším střelcem i nahrávačem, se stal Lukáš Vrkoč, který v 7 utkáních 8 krát skóroval a na 6 gólů přihrál. Spolu s Robertem Pillmannem byli i nejtrestanějšími hráči se sedmi minutami (1´ + 6´). Nejslušnějším hráčem byl Václav Vaněček, který nebyl vyloučen ani jednou a připsal si 6 kanadských bodů (3+3).

Jako tým jsme vyhráli 4x a 3x jsme prohráli. S aktivním skórem 25 : 17 (průměr 3,57 : 2,43) nám patří páté místo v tabulce ligy. Proti loňské sezóně, kdy jsme v sedmi zápasech vstřelili 18 gólů a dostali 17 a vyhráli jen dvakrát, je patrné zlepšení.
Kde jsme si polepšili ale markantně je trestanost. Loni jsme po sedmi utkáních měli 78 trestných minut letos jsme s 31 (průměr 4,43) trestnými minutami na šestém místě ve slušnosti. Přesto si nebudeme lhát a řekneme si to na rovinu, trestných minut by mohlo být ještě méně.