O každém něco - po podzimu
Zpět Zpět

Brankáři

Petr "Kučírek" Kučera (#1)
Opora. Původně se měl v brance střídat se Šroubem, ale díky vynikající formě a dalším okolnostem po právu vybojoval místo jedničky. Mnohokrát nás podržel, což mu trochu vlezlo do hlavy, a tak v závěru podzimu předvedl i několik nejistých zákroků. Pauza mu prospěje a do šestky nám snad pomůže, dědek.

Petr "Šroub" Šroubek (#30)
Smolař. Kvůli operaci vynechal letní přípravu, když už byl konečně fit a odehrál pár zápasů, zase onemocněl. Na podzim určitě rád zapomene.

Karel "Balón" Schmiedberger (#-)
Kolíňák. Po příchodu Šrouba odešel Karel na hostování do týmu HBC Kolín a jednoznčně mu to prospělo. Trochu se uklidnil, rozchytal a podává tam až na vyjímky stabilně dobré výkony. Podzim se mu povedl.

Obránci

Zdeněk "Zdena" Bíba (#33)
Stálice. Z klasických beků se sedmi body (4+3) nejproduktivnější, navíc v obraně spolehlivý. Jedna z hlavních opor týmu.

Petr "Šíša" Čížkovský (#94)
Hitchcock. Jeho křížné přihrávky obranným pásmem přímo na hůl soupeře děsí spoluhráče ještě dnes. Pravidelná výroba "šíšovek" ho dokonce na čas posadila na lavičku. Určitě už odehrál lepší sezony.

Marek "Mára" Šísl (#8)
Dříč. Fyzicky nadupaný poctivec, který třikrát přesprintuje hřiště a nefuní jako všichni ostatní. Zlepšuje se sezonu po sezoně, chybí mu lepší střela a celková práce s holí.

Petr "Ufon" Kolář (#12)
Kamikadze. Odvaha, s jakou se vrhá do soupeřových střel, třeba i hlavou napřed, je náramná, i když pro lidi s elementárním pudem sebezáchovy nenásledovatelná. Technické nedostatky nahrazuje bojovností a nadšením. Potřebuje zlepšit práci s hokejkou.

Jaroslav "Džery" Hůrka (#39)
Školák. Mockrát jsme ho na podzim neviděli a když, tak jen postávat za hrazením. Prý kvůli problémům se školou a taky trochu se zdravím. Škoda - bez tréninku se do sestavy nedostane, fyzické parametry na to má.

Martin "Skinhead" Drahota (#7)
Pes obranář. Na skutečnosti, že za celou svou kariéru ještě nedal jediný gól, nezměnilo nic ani sedm zápasů v dresu Krav. Nicméně v obranné práci zastane velký kus práce. Podařená posila.

Pavel "Hostášek" Hostaša (#24)
Posila. Škoda, že ani po půl roce nevím, jak ten člověk vlastně vypadá...

Univerzálové

Václav "Venca" Vaněček (#97)
Hvězda. Nejpovedenější z posil. V útoku i v obraně odvádí výbornou práci, druhý nejlepší střelec týmu. Potřebuje jen trochu vyztužit nervy, kvůli jejichž zkratu nám teď bude pár zápasů chybět.

Robert "Hezoun" Pillmann (#79)
Děvečka pro všechno. Pendluje mezi útokem a obranou, podle toho, kde je třeba zalepit díru. Neoslnil, ale ani nezklamal. Ovšem v hokeji na playstationu je mnohem produktivnější...

Útočníci

Lukáš "Lukyno" Vrkoč (#80)
Režisér. Dokázal, že kapitánské céčko nosí právem. Po velkolepém vstupu do ligy se sice střelecky trochu zasekl, ale zato hodně nahrával a ke konci zase nějaké góly přidal. Stále dohání kondičku po loňské operaci kolene.

Martin "Sigi" Sígl (#9)
Zlý muž. Tvrdí hru prvního útoku, ale se 13 body se výrazně podílí i na jeho produktivitě. Jeho důrazná hra je trnem v oku některým nejmenovaným rozhodčím.

Kamil "Giggs" Málek (#29)
Driblér. Má šikovné ruce, ale nedokázal to úplně stoprocentně prodat. Devět bodů v devíti zápasech ale není vůbec špatný výsledek. Škoda, že kvůli práci chodí jen občas.

Martin "Vésa" Veselý (#11)
Poctivec. Ve druhé lajně maká i za ostatní, k obranným povinnostem přidal i šest gólů. Trochu doplácí na sólové pojetí svých spoluhráčů z útoku.

Petr "Síglík" Sígl (#27)
Tradiční střelec. V tréninku stabilní adept čestného titulu "Dřevák" vstřelil v zápasech pět vesměs důležitých gólů. V první řadě měl ovšem na starost hlavně "černou práci", kterou odvádí poctivě. Potřeboval by o něco víc sebevědomí.

Jan "Lee" Brož (#10)
Sólista. Podzimní zklamání. Nenaplnil pověst, která jej předcházela. S hokejkou to umí, ale hraje víc na sebe než pro tým.

Karel "Karlos" Häring (#20)
Absentér. Na podzim sehrál jediný zápas, což je škoda, protože na to má. Kvůli práci nechodil na tréninky a místa v týmu se proto dočasně dobrovolně vzdal.

Daniel "Guma" Soviš (#68)
Voják. Poté, co dobrovolně podepsal přestup do Dukly, se vůbec neukázal. Pokud se bude chtít vrátit, bude muset dohánět tréninkové a zápasové manko.

Miroslav "Čamby" Čepela (#17)
Naděje. Nová posila, získaná těsně před koncem roku z bývalých Buldoků, se objevila a zazářila na dvou trénincích. Pak zase zmizela, takže nezbývá než doufat, že se na jaře znovu vynoří a pomůže v rozhodujících bojích o první šestku.

Petr Kučera #1 a Lukáš Vrkoč #80

Zpět Zpět