Ohlédnutí za víkendem č. 8
Zpět Zpět

Osmý hrací víkend rozpůlil základní část ligy. Hodnocení první poloviny slíbil Lukáš, takže se mu do něj nebudu motat a zaměřím se výhradně na poslední odehrané zápasy.
Byl to jednoznačně víkend Uftalandu. Dosud mizerně hrající celek konečně naplnil mé předsezonní předpoklady. V sobotu porazil lídra tabulky Jokery 5:3, když měl prakticky celý zápas navrch. Vedl už od dva góly, pak sice vedení ztratil a promrhal i trestné střílení, ale závěrečná třetina už byla opět jasně v jeho režii, címž vznikla zasloužená výhra 5:3.
Že nešlo jen o náhodný výsledek potvrdila Ufta o den později s nepříjemným Zeleným údolím. Pověstnou obranu dokázala jednou překonat, a protože díky kvalitnímu výkonu brankáře sama neinkasovala, gól na 2:0 při power play soupeře byl už jen potvrzením výhry. Ufta ještě bude nebezpečný soupeř o první šestku!
Také druhý tým tabulky, Hell Benders, neměl stoprocentně svůj den. Benešovští Pštrosi opět potvrdili, že k čelu tabulky patří právem a i díky dobrému výkonu gólmana uhájili v brankové přetahované bod za remízu 3:3.
Z poslední příčky se odpoutali Snad to přežijou. Po sobotní prohře s Hokejkou 2:5, která vítěze poslala v tabulce před nás, remizovali v neděli 3:3 s trápícím se Kolínem. A protože Malvir, náš nejbližší soupeř, utržil další debakl (0:5) se Spektrem, ocitl se na úplném dně.

Petr Kučera #1

Zpět Zpět