Ohlédnutí za víkendem č. 7
Zpět Zpět

Jedno kolo schází do poloviny základní části a tabulka se začíná podezřele trhat. Vedoucí čtyřka se nám díky prohře se Pštrosy odskočila už na tři body. Spolu s Vyprahlem a Hokejkou tvoříme trojici týmů "silného středu", z nichž ale jeden už bude mít v boji o lepší šestku smůlu. O další tři body zpět jsou tři pronásledovatelé, kteří ještě nejsou úplně bez šancí se v případě vzchopení zapojit do bitvy o postup no a o čtyři body za nimi zůstávají beznadějně poslední dva outsideři.
K rozkouskování tabulky přispěl poslední víkend. Z favoritů totiž zaváhali jen Jokers pouhou remízou 3:3 s Kolínem. Vzepětí jednoho ze dvou mimopražských celků ale nemělo dlouhého trvání - Kolínští ve svém druhém utkání nestačili na Zelené údolí (1:3) a zůstávají z dohledu první šestky (vlastně sedmičky).
V ní se naopak udržela Hokejka, byť nepříliš přesvědčivou výhrou 5:3 nad slabým Avirem, a také Vyprahlo, náš příští soupeř. Svou nepříliš dobrou střeleckou bilanci (1,8 branky na zápas) pivaři příliš nerozhojnili, ale výhrou 2:0 nad Spectrem potvrdili dobrou obrannou hru i zlepšení z posledních kol.
Zbylé výsledky: S.T.P - Údolí 3:7, Uftaland - Benders 1:4.

Petr Kučera #1

Zpět Zpět