Ohlédnutí za víkendem č. 5
Zpět Zpět

O nejzajímavější události pátého hracího víkendu, bitce mezi Snad to přežijou a Hell Benders, která ukončila zápas, se už podrobně rozepsal Lukáš. Takže snad už jen pár souvislostí, které mě napadly, když jsem to četl: 1. tvrdě (někdy až příliš) hrající Benders tentokrát narazili podle přísloví o kose na kameni, 2. bohužel, to je snad to jediné, čím jsou S.T.P. schopni "oživit" naší ligu, 3. počkat si na soupeře po zápase před areálem je sviňárna, která nemá se sportem nic společného a za 4. zneužít při rvačce znalostí bojového umění (pokud nejsem sám napaden) je podlost, která dokonce hraničí s trestným činem!!!
Že hráči S.T.P. stále méně snášejí své neúspěchy na hokejbalovém poli (o nich hovoří tabulka víc než výmluvně) svědčí i extempore se zápasu s Jokery, kdy si kapitán "kickboxerů" vysloužil za likvidační faul trest do konce zápasu a hráči S.T.P. údajně vyhrožovali vítězům fyzickou likvidací. Prima kluci...
V dalších víkendových zápasech potvrdili výbornou formu benešovští Pštrosi, kteří si hladce 6:3 poradili s Hokejkou. Za dva týdny nás vskutku nečeká lehký soupeř...
Jen o něco méně se v poslední době daří Vyprahlu, které mocně dotahuje ztrátu z úvodu sezony. Jasná výhra 4:0 nad Avirem je už šestým zápasem pivařů bez prohry za sebou.
Naopak dál se trápí Uftaland, se kterým se potkáme už teď v sobotu. I přes několik kvalitních posil z Ďáblů se favoritovi nepodařilo pokořit slabé Spektrum. Remíza 2:2 je už třetí plichtou v řadě.

Petr Kučera #1

Zpět Zpět