Ohlédnutí za víkendem č. 3
Zpět Zpět

Po třetím hracím víkendu dostala tabulka očekávanou podobu. Na čele se usadilo trio favoritů Jokers, Benders, Údolí, dolu spadli nováčci Spectrum, Avir a Snad to přežijou. Papírovým předpokladům se tak vzpírají jen béčko Uftalandu (až deváté) a benešovští Pštrosi (nováček je překvapivě vysoko - pátý).
Víkend přinesl několik překvapivých výsledků. Určitě za ně nelze považovat naše dvě prohry s favority Jokery a Bendery. Překvapivé by spíš bylo, kdybychom tyto týmy konečně dokázali porazit... Ale určitě se nečekala remíza Údolí se Spektrem a prohra Kolína s Hokejkou, i když ta se posílila angažováním pěti hráčů rozpadlé prvoligové Hercovky. Přesto jde o její vůbec první "regulérní" body v historii.
Plný počet bodů si za třídenní hrací víkend odnesli jen Jokers. Kromě nás porazili 3:1 Spektrum. Čtyři body, ale ze tří zápasů, si připsalo Vyprahlo za těsnou výhru 2:1 s Uftou a remízy s Kolínem (2:2) a Benešovem (taky 2:2). Vyprahlo je po S.T.P druhým nejhůře střílejícím týmem v soutěži (jen šest branek). Nejlepší obranou se mohou pyšnit tradičně hráči Údolí (náš příští soupeř) a také Bendeři (po sedmi inkasovaných gólech). Netopýři se ale v příštím kole utkají s Jokers, což bude nepochybně zajímavý zápas.

Petr Kučera #1

Zpět Zpět