Ohlédnutí za víkendem č. 2
Zpět Zpět

Uplynulý víkend přinesl dvě neúplná kola ligy, z nichž jsme jako největší hvězdy vyšli my. Pravda - měli jsme lehké soupeře, ale i tak jsme se výhrou 7:0 nad Snad to přežijou postarali o dosavadní rekord ročníku a vedeme tabulku! Kdo by to řekl... :-)).
"Ranaři" budí hrůzu opravdu jen svým zjevem. Víkendovou bilancí 0:12 ze dvou zápasů (ještě 0:5 s Uftalandem) nápadně připomínají loňské Pittbuly a po zásluze jim patří chvost tabulky.
Ten jim s radostí přepustilo Vyprahlo, které proti Údolí vstřelilo svůj první (a zatím i poslední) letošní gól. V nepohledném zápase stačil aspoň na remízu. Na předposlední příčku spadly Malvazinky C, které napřed statečně vzdorovaly Jokerům (2:4), aby následně nezvládly první třetinu s Údolím (třetina 5:0, celkově 6:0).
Údolí zůstává po čtyřech zápasech bez prohry, což už kromě nás dokázali jen Benders. Ti se o víkendu až nečekaně trápili: s nevyzpytatelnými Ďáblicemi (mj. čtyřmi góly ztratili neprůstřelnost) 5:4 a se Spektrem "jen" 2:1 gólem v samém závěru.
O největší překvapení víkendu se postarali Jokers v duelu s Ďáblicemi. Po první lehce vyhrané třetině 3:0 proti devíti soupeřům Kašpárci nepochopitelně odešli, nechali si mj. vstřelit dva góly při vlastní přesilovce (sedm celkem) a i když se v poslední části zase vzchopili, zápas ztratili divokým skóre 5:8.
Za zmínku stojí ještě historická první ligová výhra benešovských Pštrosů (nad Kolínem 6:2) a nebývalá produktivita našeho kapitána Lukáše Vrkoče (4+3). Jen tak dál, Luky! :-))