II. 11:57 D 11 - Veselý Martin 94 - Čížkovský Petr 79 - Pillmann Robert

I. 3:59 H 17 - Hrabák Tomáš Zdržování hry
I. 9:14 D 9 - Sígl Martin Nedovolená hra tělem
I. 9:14 H 13 - Pazdera Tomáš Držení hole
II. 0:56 D 29 - Málek Kamil Nesportovní chování
II. 0:56 H 4 - Doležal Jan Podražení
II. 3:09 D 9 - Sígl Martin Krosček

Ze začátku utkání jsme se trochu rozkoukávali a přizbůsobovali stylu 4+1. Ale již ve třetí minutě zastrčil mezi betony soupeřova brankáře míček Martin Sígl a ještě v tom samém střídání zvýšil na 2:0, když nekompromisně využil samostatný nájezd na brankáře střelou do šibenice. Pak jsme se trochu uklidnili, tolik jsme neútočili, a tak se v první části do zápisu dostal už jen Kamil Málek, který obdržel osobní trest za nesportovní chování, když naprosto nepochopitelně vystřelil na soupeřova brankáře asi deset vteřin po odpískání.
Ve druhé polovině utkání jsme více bránili a hráli jsme spíše na brejky. Hned v první minutě z otočky zvýšil náš náskok Martin Veselý. Necelé dvě minuty nato přišel ke gólu opět jako slepý k houslím Petr Sígl, když dorazil střelu odraženou od zadního mantinelu. V páté minutě se z trestné lavice vracel Martin Sígl, dostal ihned přihrávku a dovršil svůj hatrick. Diváci zasypali hřiště pokrývkami hlavy a utkání muselo být přerušeno pro úklid hrací plochy. Půl minuty poté se trefil z brejku Robert Pilmann. Pak jsme hodně polevili a Uftaland nás dostal na chvíli pod tlak. Ten jsme přežili a v jedenácté minutě dal sedmý gól Lukáš Vrkoč. Tři vteřiny před koncem našel přihrávkou přes celé hřiště Petr Čížkovský Martina Veselého a ten uzavřel účet utkání na 8:0.
Chvíli nám trvalo než jsme se po zimní přestávce dostali do tempa, pak jsme se ale rozehráli a soupeře, který nás místy hodně tlačil, jsme do velkých střeleckých šancí nepustili. A když, tak je zlikvidoval Petr Kučera, na kterém nebylo příliš znát ani to, že vynechal celou zimní přípravu!!!