9 Útočník Sígl Martin
27 Útočník Sígl Petr
11 Útočník Veselý Martin
80 Útočník Vrkoč Lukáš

Zápas se hrál systémem 4+1 a třikrát 15 minut hrubého času. S Butchers jsme se dohodli, že budeme hrát již s plastovým míčkem a to i přesto, že více než 75% hráčů nemělo pořádné (resp. žádné) chrániče.
V úvodu první třetiny, bylo ještě vše v pořádku, měli jsme více ze hry a po zásluze jsme vedli 2:0. Ve třinácté minutě, po normálním souboji uprostřed hřiště, napadl, naprosto nepochopiteně, jeden hráč Butchers Roberta Pillmanna pěstmi, ten si to samozřejmě nenechal líbit a trošku se to postrkovalo. To se nám pochopitelně nelíbilo, jelikož se jednalo jen o přátelské utkání a my jsme nechtěli riskovat nějaké zranění. Proto jsme Butchers upozornili, že jestli se míní prát, tak raději utkání ukončíme. To doslova vytočilo jejich kapitána, který dostal hysterický záchvat a na celou Palmovku křičel, že se na takový ... může ... a nakázal svým hráčům odejít. Naštěstí ostatní měli více rozumu, utkání chtěli dohrát, a proto neodešli. To ovšem tohoto hráče naštvalo ještě více a začal dost hrubě nadávat svým spoluhráčům. Při odchodu pak přidal ještě další salvu nadávek. Po tomto výstupu přišli Butchers o tři hráče, kteří odešli s kapitánem, ostatní zůstali a utkání pokračovalo. Zbytek zápasu už proběhl v poklidu, dostali jsme gól, pak jsme zvýšili na 3:1. Potom Butchers dokázali vyrovnat, my jsme šli opět do vedení a to jsme si již nenechali vzít. Příliš se nebránilo, a tak utkání skončilo docela divokým výsledkem 10:6. Většinou jsme měli převahu, ale Butchers měli také šance a dávali góly.
V první polovině utkání chytal Karel Schmiedberger a v druhé Petr Kučera. Oba dva dostali po třech gólech, aby se nehádali. Střelci z naší strany byli Robert Pillmann 3x, Zdeněk Bíba 2x, Petr Sígl 2x, Kamil Málek, Martin Veselý a Lukáš Vrkoč.
První test plastového míčku dopadl docela dobře, hra je rychlejší a střely tvrdší. Nevýhodou je, že míčky nějak divně zatáčejí, a tak spousta střel končí mimo bránu.