9 Útočník Sígl Martin
27 Útočník Sígl Petr
24 Útočník Veselý Martin
80 Útočník Vrkoč Lukáš

Toto přáteslké utkání se hrálo na Palmovce a tudíž stylem 4+1. Díky tomu jsme mohli postavit dvě obrany a tři útoky. Hrálo se 2x20 minut s pětiminutovou přestávkou.
Do první části jsme nastoupili s Karlem Shmiedbergerem v brance. V celé třetině nepadl ani gól, i když šance byly na obou stranách.
V druhé polovině (v brance Petr Kučera) jsme šli do vedení zásluhou Kamila Málka, ovšem v zápětí jsme po hrubé chybě v obraně inkasovali. Pštrosi se od turnaje SHM Cup (tam jsme se s nimi střetli poprvé) hodně zlepšili, věděli o sobě, dobře si nahrávali a po zásluze šli do vedení. Nám se naopak, jako již tradičně, nedařilo a žádný gól jsme již nepřidali.
Přišlo mi, že jsme zápas občas lehce vypustili, a proto jsme prohráli 3 : 1. Co více dodat ?!?