Výsledek přípravného zápasu
Zpět Zpět

Ostuda!!!

South Park Cows
HbK Jokers
5 : 10

Číslo Post Hráči domácích Známka
1 B Kučera Petr 8
30 B Schmiedberger Karel 3
39 O Hůrka Jaroslav 5
9 O Sígl Martin 4
13 O Vrkoč Lukáš 4
17 Ú Petrus Martin 4
27 Ú Sígl Petr 4
90 Ú Volný Martin 7
97 Ú Dürrhammer Tomáš 6

Dne 30. 6. 2000 se uskutečnilo první přátelské utkání našeho týmu v novodobé historii. Soupeřem byl průměrný tým druhé pražské ligy, do které jsme se pro příští sezonu přihlásili, HBK Jokers.
Vzhledem k tomu, že nebyl přítomen žádný sudí, ani sami nevíme, jaké bylo konečné skóre zápasu, jenž se hrál na neurčitou dobu. Jisté ovšem je, že nás soupeř jednoznačně přehrál a to zejména díky vyššímu počtu zúčastněných hráčů. Nás bylo v poli jen sedm, jich pak asi patnáct. Můžeme být vděční, že se hrálo netradičně 4+1, a tak jsme mohli nasadit alespoň dvě neúplné řady. Jokers dominovali díky slabé fyzické kondici "krav" a nasázeli do sítě dvou brankářů alespoň deset branek. My jsme byli úspěšní pětkrát, z toho se čtyřikrát trefili hráči, jejichž budoucnost v našem mužstvu je zatím nejistá. Škoda. O zbylý zápis se postaral potenciální kapitán Lukáš Vrkoč.
Za to, že nás soupeř pokořil "jen" desetkrát můžeme být vděční naší brankářské jedničce Petru Kučerovi, jenž přišel do nadějného týmu právě z Jokers. Druhý brankář asi neměl svůj den a mnoho střel nepochytal. Problémy byly především v obranné fázi, kde museli zaskakovat dva z klíčových útočníků. Není se tedy, proč divit, že úvodní utkání skončilo naprostým fiaskem. (luk)

Všem hráčům, kteří se na důležité utkání nedostavili, vřele "děkujeme" (Dan, Cvrček...)!!! Výjimkou jsou samozřejmě borci, kteří se z rozumných důvodů omluvili (Barney, Roman, Marek).

Hodnocení výkonů:
1 - jejda, jejda, jejda 2 - strašný 3 - špatný 4 - podprůměrný 5 - průměrný
6 - očekávaný 7 - výborný 8 - vynikající 9 - to si nechám líbit 10 - životní


Zpět Zpět