II. 11:09 D 44 Hynčík Štěpán DRŽ
III. 6:47 H 80 Vrkoč Lukáš OT
III. 10:23 D 21 Mošna David PODR
III. 11:36 H 31 Pillmann Robert ZDRŽ

Do našeho čtrvtého utkání utkání jsme nastoupili opět jen v devíti v poli, protože si jeden náš nejmenovaný hráč nechal v opilosti veškeré své věci u kamaráda v autě a na zápas dorazil jen tak s baťůžkem. Ovšem ani to, že jsme hráli pouze na tři obránce, nás nezastavilo. Hned v úvodu utkání nám Martin Sígl všem ukázal, jak se pracuje s vysavačem v přeplněném pokoji a poslal nás do vedení. Potom, jako správný kapitán, zvýšil Lukáš Vrkoč a po něm dvakrát skóroval i Daniel Soviš. Nikdo z nás před zápasem nedoufal, že bychom mohli v osmé minutě první třetiny vést 4:0. V druhé třetině přidali Lukáš Vrkoč a Marek Šísl po gólu, a pak jsme již jen kontrolovali výsledek. "Mužem zápasu" se stal Lukáš Vrkoč(2+3), který si ovšem ohodnocení známkou 10 zkazil zbytečným osobním trestem na 6 minut v závěru třetí třetiny. Po skvělém výkonu naší první útočné řady a bezchybné hře celého týmu dozadu jsme vyhráli 6:0. Z tohoto důvodu jsme si nemohli odpustit ani konečnou "děkovačku" divákům (bylo jich tam asi 6).