III. 9:30 H 20 Häring Karel OT
III. 10:08 D 81 Bárta Karel DRŽ
III. 10:26 D 27 Dítě Daniel HRUB
III. 11:19 H 16 Hájek Tomáš DRŽH

Již Před zápasem jsme věděli, že Vyprahlo hodně fauluje a hraje nečistě, a proto jsme si říkali, že se nesmíme nechat vyprovokovat k nějakému oplácení. Bohužel ne vždy jsme se dokázali udržet.
V první třetině jsme ještě mohli a hráli jsme vyrovnanou partii, ale v 5. minutě jsme, po střele od kruhů, prohrávali 1:0. Vyprahlo nezklamalo a hrálo na hranici (spíš za hranicí) pravidel. Bohužel rozhodčí jim spoustu faulů odpouštěli a z toho plynuly některé ostřejší výměny názorů.
Ve druhé části jsme už v podstatě neměli z čeho brát a přáli jsme si, aby už byl konec. Vyprahlo toho využívalo a těžilo z toho. V páté minutě jsme dostali druhý gól, který byl velmi podobný tomu prvnímu.
Ve třetí třetině se na hřišti jiskřilo už hodně, a proto se také dost vylučovalo. V oslabení 5:3 jsme inkasovali potřetí a bylo hotovo.
Všichni si šáhli až na dno svých sil, ale na odpočaté Vyprahlo, pro které to byl o tomto víkendu jediný zápas, zatímco pro nás již třetí a to ten druhý skončil necelých 17 hodin před začátkem tohoto utkání, to prostě nestačilo. Můžeme jen být rádi, že nešlo o životně důležité body.